Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsal a barátom?

Figyelt kérdés

Én 17/l barátom 20/f.

Tegnap éppen filmet néztünk, amikor üzenete jött és valaki(nem tudtam elolvasni ki) szivecskéket kuldott neki. Azt mondta hogy az exe. Én nem igazán hittem neki. Ebből ma lett is egy veszekedés. Kértem hogy mutassa meg a telefonját, de ő mindig hárított.


2018. aug. 25. 22:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
És az exe miért küldött szíveket? Amúgy nem tudom mit kellene tenned. kérd szépen. Hatha
2018. aug. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Nagy valószínűséggel még nem csalt meg, de bizonyosan van valaki a háttérben akiről nem szeretne, hogy tudj. Mindenképpen beszéld ezt meg vele, de a telefonját kémkedés során ne vedd el tőle, mert sokkal rosszabb vége lehet! Kitartás csajszi!
2018. aug. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azt mondta hogy az exe újra össze akar jönni vele. Nem szeretném őt elveszíteni, mert nagyon fontos nekem. Köszi a kommenteket
2018. aug. 25. 22:31
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha nem mutatja meg akkor van valami takargatni valója szóval tuti megcsal :/
2018. aug. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha nem akar az extől semmit akkor egyszerűen tiltja hogy ne zaklassa. De ha rejtegeti akkor ő is írhatott valamit ami félreérthető....
2018. aug. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Buta-buta kislány. Egyrészt... nem kérjük el más telefonját és nem olvasunk/hallgatunk bele más üzeneteibe még akkor sem, ha az a párunké. Másrészt... ha nem bízol benne, kérdem én, miért nem hagyod ott? Nem nagy ügy, figyelj: "[becézés/név], szerintem megcsalsz, és ez így nem felel meg a számomra. Ne [becézés/név], ne mutasd meg a telefonodat, mert az a TE magánszférádhoz tartozik, és megértem! Szakítok veled, mert találok nálad jobbat is." (Esetleg ha nagyon kapar ezek után, akkor fogadd vissza egyszer.)


De majd csak benő a fejed lágya...

2018. aug. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha nem bízol benne hagyd el.
2018. aug. 26. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2 probléma: Ő minek dumál az exével és ha nincs takargatni valója, akkor miért nem adta oda a telefont? Te miért nem bízol benne? Ennyit rólatok :D
2018. aug. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!