Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ilyen helyzetben mit reagálnátok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen helyzetben mit reagálnátok?

Figyelt kérdés

Az alapsztori az, hogy van egy lány, aki régóta beszélget, találkozgat egy fiúval. Nos, a fiú már régóta kérdezgette, hogy össze akar-e vele jönni a lány, vagy nem. A lány nem tud dönteni, mert nagyon tetszik neki a fiú...de egyszerűen döntésképtelen. A fiú elvárja, hogy tényleg választ adjon neki, annyit, hogy igen, vagy nem. Most el kell döntenie a lánynak, hogy mit válaszol... Mit javasoltok neki? Lehet ezt halogatni? Vagy ilyesmik...

Köszönöm mindenkinek előre is! És ha valami nem érthető, írjatok, igyekszem válaszolni...



2016. aug. 3. 18:11
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Ezek a kérdések olyan hülyeségek.Mintha azt kérdezném tőled , hogy szerinted össze illek a barátommal?Amúgy ő barna hajú meg én is és járunk.Érted?Nem jó ötlet olyanoktól tanácsot kérni akik nem ismernek.Amúgy meg szerintem ne nyaggassa a lányt mert azzal csak felidegesíti és a válasz nem lesz.Ha meg nagyon sokáig nem tud dönteni akkor hagyjad mert nem akar.
2016. aug. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ilyenkor nincs mese, el kell dönteni, hogy igen, vagy nem, mert nem lehet ezt örökké csinálni. Tudod, az a veszélyfaktor ebben a halogatás dologban, hogyha sokáig van húzva, akkor annak a félnek, aki felvállalta, hogy ő szeretne kapcsolatot, (itt a fiú) esetleg alábbhagy az érdeklődése, hogy "biztos nem lenne a válasz..", vagy hogy túl sokáig várt, és ha ilyen nehéz eldönteni, hogy tetszik-e neki, vagy nem, akkor már meg se éri. Én ilyen helyzetben átgondolnám, hogy mi szól ellene, és mi mellette, és utána döntenék. Ezt ajánlom a lánynak is! ;)
2016. aug. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi:)

Tudom, hogy hülyeség...sajnos én ilyen vagyok. Mindent meg kell próbálni, és igenis számít mások tapasztalata. (Nem csak a véleménye)

2016. aug. 3. 18:24
 4/7 A kérdező kommentje:

#2-nek

Szóval azt javaslod a lánynak, hogy "írja össze" mi szól mellette, és mi nem?:) Ez végülis jó ötlet.;) Köszi!

2016. aug. 3. 18:25
 5/7 anonim ***** válasza:
ezen mit nem lehet eldönteni könyörgöm???? szegény srác, inkább mondj nemet, kíméld meg őt magadtól.
2016. aug. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát ez az egész hülyeség.

Hány évesek vagytok 10?...

Nem kell dönteni. Ha úgy alakulnak a dolgok akkor úgy fognak. Egymás társaságát élvezzék, és ne ilyeneken agyaljanak. Ha már sokáig randizgattak, ismerkedtek, és megtörtént minden olyasmi, ami egy párkapcsolatba illik akkor kell megbeszélni, hogy ki hányadán áll, ne értsék egymást félre

De ez hogy holnap együtt leszünl ma még nem akkor majd holnap ha igent mondasz randizunk és megduglak, ha meg nem akkor utállak és ne lássalak többet?

2016. aug. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hát végülis igazad van...

Köszi:)

Én nem ilyen vagyok, de ki tudja...

2016. aug. 4. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!