Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Láttam az utcán egy srácot...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Láttam az utcán egy srácot mankóval, és elgondolkoztam, hogy valamiért mindig menőnek tartottam azokat a fiúkat, akiknek van valami sérülésük. Más is van ezzel így?

Figyelt kérdés
Miért lehet ez? Egyből felkapom rájuk a fejem, és úgymond egy 'nagy előny" abban a pillanatban.
2018. aug. 31. 18:18
 1/9 anonim ***** válasza:
2018. aug. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
41%
Már megint te?
2018. aug. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%

Szereted a rossz fiúkat.

Csak az a baj, hogy vannak közöttük veszélyesek.

2018. aug. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Elso nagyon nevetek :D amugy belolem nem valt ki ilyet kedves kerdezo :D
2018. aug. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Sérülés fétisssh, azt hiszem megvan az ok.
2018. aug. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#1: :O Wow, köszii, írok neki :DD
2018. aug. 31. 20:49
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez most komoly? :D
2018. szept. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szia! Nem gondoltam h egy ilyen kérdése boltok. Én is nő vagyok és ugyan ez a "betegségem".. Sajnos a barátomnak kezd feltűnni mert pl. a múltkor bokán rúgták mert még akarta védeni a haverját egy részétől és nem bírt utána napokig lábra állni. Ne tudd meg mit éltem át.. :-D
2019. máj. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Javítok :-meg akarta-, ésnem részétől hanem részegől..
2019. máj. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!