Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok ti milyen ajándékoknak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti milyen ajándékoknak örülnétek szülinapra a párotoktól?

Figyelt kérdés
Ő most lesz 17, én 20 vagyok. Friss kapcsolat, ezért is vagyok bajban. Hivatalosan egy hónapja se vagyunk együtt. Ő tortát sütött nekem. Egy hónapban születtünk. Gondoltam virágra mert szereti, de nem lenne az ciki? Mármint nőnap, valentin nap, névnap virág oké, de születésnapra? Várom az ötleteket!
2016. jún. 26. 08:08
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem vegyel neki egy konyvet vagy vegyel neki egy emlekkonyvet amibe Te is irsz mert a lanyok altalaban ennek orulni szoktak. Melle adhatsz egy szep rozsat💑
2016. jún. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én direkt megkértem a páromat, hogy ne vegyen nekem semmit. Szerencsére kreatív volt és levette, hogy egy személyes ajándékot szeretnék, szóval egy dalt kaptam tőle ami nekem ezerszer jobban tetszett bármi másnál. De szerintem az is jó ötlet lenne, ha elvinnéd valahova. A közös programok mindig örök emlékek maradnak :).

17/L

2016. jún. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
egy kozos nap, vacsora. romantikus séta, és én legjobban egy orchidea virágnak orulnek. azt tudni kell gondozni is. nagyon nemes növény, csodaszep, ha rendesen gondozzák. mindenesetre cserepes virágot vennék, és semmi képp sem zöld növényt. hanem ami nemes, ritka és csodaszep viragja van. egyszóval: orchidea :)
2016. jún. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én személy szerint egy közösen eltöltött napnak örülnék

Örülnék, ha elvinne fürdőzni, akár AquaPark, akár valami jó szabadtéri fürdőzőhelyre. Utána ebéd, majd haza vinne. Meg esetleg egy virág is beleférne.

De te tudod végülis, hogy ő minek örülne, meg hogy mit engedhetsz meg magadnak.

De szerintem az emlék jobb ajándék, meg ha szakítanátok(remélem nem!), pl egy ajándékról mindig te jutnál eszébe, és elszomordna, vagy mit tudom:D szóval érted.

Egyébként sok boldogságot, és boldog születésnapot! ^.^

2016. jún. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
vegyel neki plüst bár fiu vok de én örülnék neki de kaja xDD, más nem elküldöd nekem postán xD
2016. jún. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is menjetek el valahova a szulinapja alkalmabol. Akar kirandulni,vagy aqua/kalandpark,barmi,amit szeret.

Egyebkent valami szemelyesebbet javasolnek,a kesobbiekben inkabb azt adj neki.

2016. jún. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Fruzs33 ***** válasza:
Egy doboz bon-bon megteszi,amúgy meg a virág tényleg jó ötlet,vagy vidd el vacsorázni,vegyél neki valami szép ékszert,a csajok sok mindennek örülnek
2016. jún. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!