Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk nektek mennyire jönnek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek mennyire jönnek be a nagyon vékony lányok?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



2018. szept. 9. 23:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan, hogy "fiúk", kinek mi tetszik. Sok mindenki nem ért velem egyet, de nekem rettentően bejönnek. Ideálom. Nincs konkrét miértje, egyszerűen szépnek találom őket :)

Ha a kérdésed az lenne, hogy barátnőként elfogadnám-e őket, akkor külsőleg határozottan igen, habozás nélkül. Viszont mint párkapcsolat: nem csak a külsőn múlik!

2018. szept. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek más tetszik, igaza van az elsőnek.


Én úgy vagyok vele, hogy a szememet több alkat is vonzza, de intim kapcsolatban vagy párkapcsolatban már csak hasonlóan vékony alkatú lánnyal lennék mint akik a képeken vannak.

2018. szept. 10. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nekem tetszik.

Nagyon jól néz ki :)

2018. szept. 10. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Bocs azt hittem az a kérdés hogy bejönnek-e, azért írtam hogy igen😅

Szóval nekem nagyon tetszik az ilyen alkat

Bár nekem is tetszik sok féle és köztük van az ilyen szép sportos test, mindenképp az egyik kedvenc :)

2018. szept. 10. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Nekem a 1.2.5-ik ami nagyon bejön.

Egyszerűen imádnivalóak külsőre.

És persze ha 69-eznék velük, gyönyörű a látvány, nem beszélve arról, hogy a csiklójuk legérzékenyebb pontjához is jobban hizzáfér az ember egy ilyen vékony lánynak, mint egy husibbnak.

A második pozitívum, hogy ha hasrafektetve, kispárna a csípője alá módon, nagyon lassan érzékien dugom, akkor brutálisat tudnak élvezni, tapasztalatból mondom :-)


Szóval szépek is nagyon és élvezetesebb velük az erotika, úgy mindenestől, csak jól be kell őket indítani.


Hát ennyi.

2018. szept. 10. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
62%
Már bocs, de ezek többsége egyáltalán nem vékony, hanem izmos, sportos. Az bejön, de ha vékony eléggé a csaj, akkor már nem, inkább legyen husos.
2018. szept. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
48%
nekem személy szerint inkább a teltebb lányok tetszenek,de nem a kinézet a legfőbb szempont.
2018. szept. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
87%

1-2-4-5 álomnő, 3 a kép nem a legelőnyösebb talán ezért nem jön be annyira, de még mindig sokkal jobban vonz mint egy teltebb vagy "normál" nő.

Számít amúgy a válaszunk bármennyire is?

2018. szept. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem szeretem az anorexiás csontvázakat. Ja...fogpiszkalo se kell,van a konyhában is.
2018. szept. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
nagyon *.*
2018. szept. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!