Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tehetnék...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tehetnék ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Meglehetősen bonyolult szituációba keveredtem, de megpróbálom dióhéjban elmagyarázni;

Van egy lány az osztályban, akibe reménytelenül szerelmes vagyok. Korábban jóban voltunk (barátilag), de mára teljesen megutált, egyáltalán nem áll szóba velem, ami leginkább nekem köszönhető.

Van azonban egy közös barátunk (lány), akivel a napokban együtt mentem el szórakozni, és iszogattunk egy kicsit. Mikor kiment a mosdóba, odaadta nekem a telefonját, hogy nézzek meg rajta valamit. Igenám, csakhogy ahelyett, hogy azt néztem volna meg, amit mutatott, beleolvastam a fentebb említett lánnyal való privát beszélgetésükbe. Tudom, hogy szánalmas és undorító, amit tettem, és már megbántam, viszont így derült ki számomra, hogy a lánynak elmondta a közös barátunk, hogy érzek iránta, függetlenül attól, hogy tudja, hogy nálam ez nagyon érzékeny téma, és határozottan megkértem, hogy senkinek se beszéljen erről, pláne ne neki.


Tudom, hogy nem vagyok különb tőle, hiszen beleolvastam a beszélgetésükbe, és az sem kifogás, hogy előtte ittam egy keveset, de szeretnék megkérni mindenkit, hogy csak olyan tanácsokat, ötleteket írjon, amik esetleg javíthatnának a helyzeten, avagy mit kéne csinálnom.

17/F


2018. szept. 15. 04:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Hat szerintem semmit.
2018. szept. 15. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha megutált, olyan emberré lettél, akire nem kíváncsi...

Felejts el :)

Lesz még épp elég lány :)

Ezt tudom tanácsolni.

2018. szept. 15. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!