Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit is tehetnék ilyen helyzetben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit is tehetnék ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Nemrég véget ért a majdnem 2 éves kapcsolatom. A kapcsolat végét én kezdeményeztem (Több okból kifolyólag). Terveim és elképzeléseim szerint nyugalomra, szabadságra vágytam, egyedüllétre. Hát ez nem így történt. 2 nappal a szakítás után egy fiú megkeresett facebookon. Rám írt, bókolt, nagyon kitartóan, és meglepően kedvesen próbálta tudtomra adni, hogy bármit is mondok, bármit is csinálok ő akkor is itt lesz mellettem. Elmondtam ugye neki hogy 2 napja szakítottam az előző barátommal, kicsit szeretnék egyedül lenni. Nagyon megértően azt mondta, hogy képes várni bármeddig. Rá körülbelül 2 hétre találkoztunk. Kellemesen csalódtam, ugyan olyan volt élőben is, mint ugye én azt elképzeltem. Csakhogy teltek a napok, hetek, most már 1 hónap és megkérdezte, hogy mikor is kezdünk el egy párként viselkedni. És itt kellene a segítség. Annyira szeretném, hogy ilyen kedves megértő barátom legyen, de annyira azt érzem jelenleg, hogy ha összejönnék vele, megbántanám a volt barátomat. Bűntudatom van, úgy érzem, mintha megcsalnám vele azt, akivel már ugye nem vagyok együtt. Megpróbáljak az újnak esélyt adni, vagy tartsam magam a tervemhez és próbáljam meg egyedül? Mit gondoltok? 19/L
2017. jún. 27. 14:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy hónap alatt senkit nem lehet annyira megismerni,hogy kapcsolatot alakíts ki vele.

Én is kedves vagyok és megértő,ezzel az erővel velem is össze jöhetnél,ha neked ennyi kell.

Nem vagy még túl a volt barátodon,jól látszik a szöveg végéből.

Nem mellesleg nem ártana felnőttként gondolkodnod, mert a kérdés végéig azt hittem,egy 15 éves tini lány vagy,ami ugye.....

2017. jún. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazad van,kell egy kis idő. Sajnos az előző barátom nem nagyon volt kedves velem,nem bòkolt stb.Ezért is esik jòl jelenleg,egy másik embertől az ilyen viselkedés :)
2017. jún. 27. 14:47
 3/4 anonim ***** válasza:

Neked nem a srác tetszik,hanem az,hogy valaki bókol.

Ne hülyítsd tovább szegényt,mert mindkettőtöknek rossz lesz.

2017. jún. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Adj magatoknak még egy kis időt. Legyetek sokat együtt, ismerjétek meg egymást és ha minden jól megy, akkor határ a csillagos ég
2017. jún. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!