Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha a volt barátom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a volt barátom fenyeget?

Figyelt kérdés
Vele voltam másfél évig, nem sikerült megváltoznia, ezért otthagytam. Kb 3 hónapja mentünk szét, azóta is hívogat, írkál. Hihetetlenül undorítóan beszél velem, fenyeget, hogy megöl engem is meg a családomat is (persze nem veszem komolyan). Volt, hogy letiltottam, egyedül voltam itthon és csak úgy idejött balhézni. Nem tudok már így élni, mit kéne tennem? A férfi családtagjaimat sem szeretném belevonni...Elmondtam neki ezerszer, hogy nem akarok vele lenni mert ilyen (ugyanis mindig is csúnyán beszélt velem, csak nem volt erőm otthagyni) és nem tudom, hogy merre lépjek...

2018. szept. 15. 20:41
1 2
 11/12 $$$$$ ***** válasza:
Szólj egy erősebb fiú ismerősödnek hogy ,,beszélgessen" el vele . Biztosan van olyan fiú ismerősöd aki segít. Én pl. már segítettem ilyen ügyben mert undorító dolognak tartom ha egy srác fenyeget egy lányt meg csúnyán beszél vele. Ráadásul szerintem nem is lesz nehéz találni valakit aki el tud vele beszélgetni. Mert akik így viselkednek egy lánnyal azok általában nem nagy számok,és ezért keménykednek egy lánnyal szemben . Meg egyébként is a kissebségi komplexusos gyáva emberek szokták játszani az eszüket... Sok kis gyenge embert ismerek akik állandóan játszák az eszüket.. És sok küzdösportolót és sok más erős embert is akik sose balhéznak... A lényeg az hogy szerintem nyugodtan kérj meg valakit. Egy olyat akin érzed hogy segítene. Bíztosan van olyan..
2018. szept. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Egy, szànalmas nulla senki. Szerintem vegyèl egy gumilövedèkest otthonra. Lődd vele fejbe. Persze nem àrt gyakorolni is előtte.
2019. ápr. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!