Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Többet akar vagy ebből csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többet akar vagy ebből csak friendzone lesz?

Figyelt kérdés
Ő szólított le először aztán ismerkedtünk egy keveset de mennem kellett, szünetben is mikor meglátott megkérdezte mit csinálok aztán velük lógtam(első hetem volt, sok barátom nincs még uj suliban mert osztalytarsaim luzerek) másnap behívott üljek le mellé. Megkérdezték tőlem bejönnek-e, mikor én megkérdeztem barátnője mondta aranyos vagyok nagyon meg helyes, ő csak aztmondta jól nézek ki igen, de nem mondta édes vagyok. Nem voltam suliban és írta hogy merre vagyok, mondtam majd hétfőn leszek ő meg mondta akkor majd találkozunk hétfőn. Nem akarok friendzoneban lenni, hogyan derítsem ki többet akar?

2018. szept. 16. 01:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Ne találgass, hívd el randizni.
2018. szept. 16. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!