Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyetemmel van más is így?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetemmel van más is így?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Első éves egyetemista vagyok és sajnos eléggé egyedül érzem magam abban a közösségben. Nincsenek még barátaim. Nem tudom mit kéne csinálnom, de ez így nagyon rossz érzés, mások meg beszélgetnek meg minden

2018. szept. 21. 19:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Ismerős érzés,csak én 13. évfolyamon vagyok,nem jött sok szempontból ki szerencsésen így ez a dolog,főleg ezen a téren nem hogy egyedül vagyok teljesen idegen helyen, de hát még csak a 3. hét telt el,hosszú még az év lehet lesz majd jobb is.
2018. szept. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Same :D forever alone mód on.
2018. szept. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
44%

Járjatok a tankörtársakkal kocsmába órák között :)

Melyik suliba jársz?

2018. szept. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha PTE-TTK-s vagy, szívesen beszélgetek veled:)

(Ha nem akkor is, csak akkor nem sokat tudok segíteni:'D )

2018. szept. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Barátaim nagyon nekem sincsenek egyetemen (max gólyatáborból, de velük nem egy szakon vagyok), ettől függetlenül beszélgetőpartnert tudok "szerezni", ha tudod valakiről, hogy közös órátok lesz, akkor menj oda beszélni hozzá, baj nem lehet.
2018. szept. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Jaajj,azthittem ezzel csak én vagyok így..de akkor ezek szerint nem,pedig amúgy alapjáraton könnyen barátkozom,de most valahogy mégsem.Hiába tanuljuk ugyanazt,teljesen mások csoporttársaim mint én.Annyira rossz :/
2018. szept. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ugyanez van velem is...mintha már mindenki ismerne mindenkit, csak én vagyok kívülálló.
2018. szept. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is elsőéves vagyok, első héten minden órán teljesen más emberek ültek mellém, úgyhogy megértelek. Menj oda valakihez aki mondjuk egyedül van, vagy leül melléd és csendben vagytok, akkor kérdezz tőle valamit stb.
2018. okt. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!