Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk nektek mi tetszik meg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek mi tetszik meg egy lányban?

Figyelt kérdés
És mi nem tetszik egy lányban?

2018. szept. 24. 18:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Igaziból ezt nehéz elmagyarázni. Nekem pl. Egy vörös, göndör haj nagyon megfog egy lányban. De a magassága is egy ilyen. Igaziból, mindenki fejében van egy álom pár és amiben hasonlít rá az fog meg .-. remélem tudtam segíteni


18/F

2018. szept. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Ezt egyéne válogatja, nem teljesen megfogalmazható.

Ne akarj olyan lenni mint amilyen csajok~általában~ bejönnek a fiúknak, mert akkor az nem lesz valami hosszú kapcsolat, épp csak annyira hogy megismeri az igazi éned és kész-vége, vagy szerencséd lesz és az is tetszik neki.

Lényeg hogy ne foglalkozz azzal hogy milyen vagy, ha teljesen önmagad és természetes vagy, az sokkal vonzóbb mint egy átlagos lány aki mindenkinek tetszelegni akar :)

Beszélgess fiúkkal sokat és akkor rájössz hogy ez tényleg nem nagyon fontos. Volt egy lány aki nagyon, de nagyon bejött nekem, aztán megismertem fél év alatt elég rendesen, és hiába volt mese szép, olyan személyisége volt ami egyszerűen csak úgy taszított el magától.

Nem tudom hány éves vagy, de talán ez kortól független is, hogy a fiúk főleg a fiatalabbak sokszor nem tudják hogyan kezelni azt a helyzetet amikor lányokkal beszélgetnek. Ezért ha azt érzed hogy leakar rázni, vagy nem szeret veled beszélgetni, akkor valószínűleg csak arról van szó hogy izgul és zavarban van meg mi egy más még.

Egyébként a srácok szeretik ha lányokkal beszélgethetnek, csak sokszor még kellemetlenül érzik magukat beszélgetés közben, mert nem akarnak beégni, ezért is zárják általában rövidre a témát.


ha van kérdésed akkor nyugodtan írj privibe.


18F

2018. szept. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ami megtud fogni egy lányban: Szem, mosoly, haj. (Viccen kívül, ha a 3 "teljesül", akkor az a lány számomra 10/10)

Ami taszít: Indokolatlan sok smink, igénytelenség, meg ha egy lány túlságosan extrovertált(nem igazán illenénk össze).

2018. szept. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem a magas, (de nálam egy kicsivel alacsonyabb) nem duci, hosszú szőkésbarna hajú, kedves, nem dohányzó... De például azt ki nem állhatom ha nagy a lába... :)
2018. okt. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!