Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, akiknek a kislányos...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, akiknek a kislányos testalkat jön be! Ezt pontosan, hogy kell érteni?

Figyelt kérdés
És egyáltalán mi vonz bennük?

2018. jan. 10. 18:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel :3
2018. jan. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%

Nálam az alacsonyabb termet, vékony alkat, kis mell és kisebb fenék az etalon, viszont azt a szintet már természetesen nem szeretem, amikor ránézésnél egy kislány jut eszembe és nem egy velem egykorú lány.

18/F

2018. jan. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ahogy az előző válaszoló mondja!
2018. jan. 11. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A nálunk kisebb, lányok, akiket óvhatunk. Olyan aki melett férfinak érezhetjük magunkat és bármilyen szituációban megvédhetjük őket. A legtöbb férfit ez vonza a kisebb lányokban, hogy tudja, hogy az a lány törékeny és egy férfira van szüksége aki melett biztonságban érezheti magát.

15/f

(vagy ha nem 15 éves fejemmel gondolkozok hanem egy érettlen 20+ fejével akkor csak szimplán meg akarja d#gni)

2018. jan. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem az olyan lányok tetszenek akiknek kis popsijuk van, és kis növésűek, 160cm magasságú de nem kislányok, szögezzük ezt le, mert alkatilag egy 20 éves lánynak is lehet kis popsija, szóval nekem a csinos de nem nagy popsis lányok tetszenek, én esetemben egy kis popsival rendelkező, csinos, kis növésű lány a kislányos testalkat. Szerintem abban nincs semmi rossz ha valakinek az ilyen lányok tetszenek, nekem pont azért tetszenek az ilyen alkatú lányok, mert törékenynek tűnnek.
2019. nov. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!