Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezeljem ezt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fizikakedvelő kérdése:

Hogyan kezeljem ezt?

Figyelt kérdés

Gimnazista fiú vagyok. Mindig is vágytam batátnőre. Olyan szép dolognak látom,hogy az ember szerettével lehet. 37 fős osztályunkban van szimpatikus leányzó,csak az a baj,hogy sok csoportbontás van és sose vagyunk egy csoportban ezért alig látom napközben. Hogyan tudnék nyitni irányába,ismerkedni?

Válaszokat előre is köszönöm!



2018. szept. 27. 15:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sulin kívül találkozni?
2018. szept. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És hogyan mondjam meg neki?
2018. szept. 27. 17:23
 3/6 anonim ***** válasza:
odaállsz elébe, elhívod forrócsokizni vagy valami ilyesmi. :) elmondod hogy szimpatikus, szeretnéd megismerni, iskolán kívül.
2018. szept. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor úgy látom már csak bátorságot kell vennem magamon.(amúgy azt olvastam először,hogy forrócsókozni :D). Mellesleg vannak ilyenkor látható jelei annak,hogy kedvel?
2018. szept. 27. 20:18
 5/6 anonim válasza:

A metakommunikációból leolvashatod, hogy mit gondol rólad. Pl, hogy merre mutat a lábfeje, mennyit néz rád beszéd közben, kitágul-e a pupillája, stb... Ajánlom, hogy olvass utána ezeknek, érdemes, nem csak a mostani helyzetre, a jövőre nézve is.

Egyébként nyugodtan írhatsz neki levelet is, a lányok kedvelik ezt. (Általában.)

Hajrá!:))

2018. szept. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönök mindent!!
2018. szept. 29. 00:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!