Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hibas vagyok hogy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hibas vagyok hogy ilyen helyzetet teremtettem? Hogyan kezeljem a ferfit?

Figyelt kérdés

Van egy ferfi kollegam, aki eleg egyertelmuen a tudtomra adta hogy szivesen randizna velem.

Nem jon be, mint pasi..de nagyon kedves, szorakoztato es jo beszelgetopartner.


Mivel nem szeretnem altatni igy finoman a tudtara adtam hogy nem randiznek vele de joban maradhatunk.

Tegnap pl. Este a varosban setaltunk es csak beszelgettunk.

Leszogeztem hogy nem randi es ne vegye anbak mert kesobb sem szeretnek ilyesfelet.

Magyaran finoman baratzonaba tettem


Azt mondta semmibaj.

Neki igy megfelel.

Nagyon jolelku ferfi, de sem most sem kesobb nem tudnek ra ferfikent tekinteni.

Kedvelem de egyebet nem erzek iranta, meg fizikai vonzalmat sem.

Plusz nekem nem is az ilyesfajta ferfiak az eseteim, tehat minden teren kizarva.


De nem szeretnem megbantani es hitegetni, nehogy azt higgye hogy kesobb "majd tobb lesz".


Hogyan kezeljem?


2018. ápr. 5. 12:34
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

Ami nem tetszett hogy tegnap kertem hogy ezt a munkahelyen ne emlitse mert nem akarok rosszindulatu pletykat.

Mire nekem szegezte hogy szegyellem ot es nem erdekli masok pletykaja mert akarmi is van kettonk dolga.

Mire elmagyaraztam neki hogy nincs semmifele "kettonk dolga"- baratkent nezek ra.


Szoval ez igy valoban nem lesz jo :(.


Mit tegyek, hogy ha megis elmondja a kollegaknak (akik ferfiak) hogy talalkoztunk s elindul a hamis pletyka hogy le is fekudtunk stb??

Mert akkor sosem mosom le magamrol a masok altal krealt hazugsagot..

2018. ápr. 5. 12:36
 2/18 anonim ***** válasza:
33%
Hát, ha nem akarsz pletykát magadról, akkor ne sétálgass munkaidőn kívül privát programjént a kollégáddal. Amúgy sem szép dolog elmenni vele bárhová úgy, hogy semmit sem akarsz tőle....
2018. ápr. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
76%

Úgy kezeld, hogy nem szervezel vele kettesben programokat. Hiába mondod neki, hogy csak barát, ha közben elhívod sétálni. Így teljesen mást von le a szituból. Legyél egy picit most távolságtartóbb vele, hogy rájöjjön tényleg nem akarsz tőle semmit. Ha meg elkezd pletykákat rejeszteni, akkor végképp hagyjad a fenébe. Minden csoda 3 napig tart.


22/L

2018. ápr. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Nos en az elejen leszogeztem hogy nem szeretnem megbantani de nekem o nem.

Baratkent tudom kezelni.

A tegnapi talit haverinak vettem es mondtam is neki hogy sem most sem kesobb nem lesz koztunk sem randi sem tobb.

O pedig ezt elfogadta.

2018. ápr. 5. 12:42
 5/18 anonim ***** válasza:
66%
Ilyenbe nem szabad belemenni, mert az a szerencsétlen hülye szenvedni fog. Hiába fogadta el, hogy nem lehet semmi, azért biztos reménykedik.
2018. ápr. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Okeoke.

Ertem es igaz amit irtok.


De ha ezek utan ir uzenetet akkor ne is reagaljak ra?

2018. ápr. 5. 12:47
 7/18 anonim ***** válasza:
84%
Nem kell bunkónak lenned. Megmondod neki, hogy a barátság akkor működik, ha mindketten csak annyit akarnak. Mivel ő egyértelműen többet szeretne, nem kívánod folytatni a kapcsolatot. Ha nem sikerül megértenie, akkor jöhet a tiltás.
2018. ápr. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
20%

eleve el se kellett volna kezdeni.

De holnap úgyis mást gondolsz majd, és hülyíted tovább.

2018. ápr. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
64%

Reagálhatsz az üzeneteire, de ne azonnal. Várj vele 1-2 órát és szűkszavúan, de normálisan válaszolhatsz. Más témát ne hozz fel. Az egy dolog, hogy azt mondja nem baj, de attól még titkon reménykedik hátha később meggondolod magadat.


22/L

2018. ápr. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Ilyen helyzetben főleg nem létezik férfi- női barátság, hidd el.

"A barátság nőkkel csak holdfénye lehet a szerelemnek." Renard, de ezt a férfiak döntő része nem látja be.

2018. ápr. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!