Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Már régóta tetszik egy lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már régóta tetszik egy lány aki elutasított, hiába tudom, hogy nem vagyok elég jó neki, hogy ő jobbat érdemel, nem tudom elfelejteni őt 15F?

Figyelt kérdés

emiatt az elmúlt 8 hónapban eléggé magam alatt is voltam...

Nincs semmi ami motiválna a "barátaim" meg csak csesztetnek miatta. Azon gondolkozom hogy az egyetlen út ami megoldás lenne az az öngyilkosság. Nem látok más kiutat. Senki nem érti meg a helyzetem, nem találom a helyem.Kérlek segítsetek valahogyan.


2017. szept. 1. 19:17
 1/10 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=twDTFqXPQLg&t=1s


Remélem ez beléd szegezi hogy ki is vagy valójában :) ne add fel ilyen könnyen.. ez a videó el mond mindent ;) remélem tudtam segíteni (valamennyire) :D

2017. szept. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 DollarDog ***** válasza:
100%
Már nem azért de te normális vagy? Elutasított egy csaj és egyből öngyilkos akarsz lenni? Mert az szerinted megoldás? Nem vagy egyedül ezzel nagyon sok embert utasítottak már el,mégse lettek öngyilkosok! Lehet hogy még sokszor elfognak téged utasítani! Kivéve ha megtalálod azt az egy embert aki elfogad olyannak amilyen vagy! Engem is utasítottak már el mégse lettem öngyilkos inkább tovább álltam és próbálkoztam máshol! Te is tedd ezt!
2017. szept. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen hogy elkuldted ezt a videót de az a helyzet hogy 8 honapja ilyeneket nezegetek. eleinte még motiváltak,de már nem nagyon. Semmi másra nem tudok gondolni csak arra hogy Ő jobbat érdemel nálam. Sokkal jobbat. Nagyon sok mindenen változtattam miatta, de semmi. Azt érzem hogy nincs rám szükség.
2017. szept. 1. 19:25
 4/10 anonim ***** válasza:
A földnek szüksége van rád, az embernek szüksége van rád, Mert minden ember tud valamit! amit mindenkinek tudnia kell, ne hogy már fel add, küzdj álmaidért, ne hadd hogy egy csaj miatt légy szomorú, az élet hosszú, de még is rövid :D , ne add fel,s boldog leszel :) Csesztetnek? építs izmot, és neveld őket jó modorra, ha nem találod a helyed az életben, hozd létre azt. az életbe sok választás van, csak dönts :)
2017. szept. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ő miatta kezdtem el edzeni... És nagyon meg is szerettem ezt a testépítés dolgot, de nem érzem azt hogy szükség lenne rám. Ő az egyetlen lány akinek úgymond érdekel a véleménye akiért bármit megtennék, akit szeretnék. De tudom hogy nem vagyok elég jó neki és ez idegörlő tud lenni
2017. szept. 1. 19:34
 6/10 anonim ***** válasza:

A csajok szemében akkor lesz hirtelen nagyon értékes egy fiú, ha azt látják, hogy más nőknek is kell. Akkor hirtelen felértékelődik.

Tehát kérd meg egy nőnemű barátodat, hogy csináljon úgy a szerelmed előtt, mintha járnátok egymással. A szíved választottja egyből más szemmel fog rád nézni, és esélyes, hogy megpróbál téged lecsapni a "barátnőd" kezéről.

2017. szept. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az idő múlásával hidd el el fog múlni.. nekem is volt hasonló eset.. de ez 6 ével ezelőtt! és nézd meg, itt vagyok, és boldog, mert nem adtam fel, és azt teszem amit akarok, edzésekkel, egészséges táplálkozással, kevesebb gépezéssel, szebb lettem, lehet hogy 1 csaj ott hagyott téged.. de a következő nem fog... és tudod miért? mert akkor látja hogy te küzdesz, mert hogy vagy valaki, és soha nem adod fel... Ne sajnáltasd magad, ne gondolj rosszra, állj talpra... s vedd uralmad alá az életed! Aludj rá egyet és holnap vedd elő az "IGAZI" Éned, de ahogy szokták mondani..... amit meg tehetsz ma! ne halaszd holnapra ! :)
2017. szept. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
azt eléggé bonyolult lenne elmagyaráznom hogy mik történtek 8 hónap alatt, szóval a teljes történetet nem tudjátok. De azért köszönöm hogy ilyen segítőkészek vagytok. Valamennyit azért segitett. :)
2017. szept. 1. 19:48
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt a kur.va, 8 hónapot rágodni mert visszautasított egy csaj??!! XDDD Ne legyél már ennyire szánalmas...
2017. szept. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Lililili16 ***** válasza:

Szia!

Figyelj...én nem tudom mi van a 14-15 éves fiukkal de azt hiszik mindenre az öngyilkosság a megoldás.Engem is elutasitott valaki utána meg megkérdezte egy barátnőmtől h ugye nem akarom megölni most magam? Hát könyörgöm gyerekek vagyunk előttünk az élet nem kell belebetegedni ha elutasitanak :D

Nekem úgy sikerült felejtenem h megismertem a rossz tulajdonságait egyszer nagyon csúnyákat irt nekem és aztán már nem szeretetet éreztem hanem utálatot vagy az is megoldás ha más lányt keresel nem szabad olyan után futni aki érted nem tenne semmit jönni fog nála sokkal jobb majd idővel szóval csak kitartást légy erős és nehogy megöld magad!

16/L

2017. szept. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!