Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak féltékennyé akar tenni?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak féltékennyé akar tenni? Tetszem neki?

Figyelt kérdés
Van egy fiú. Az osztálytársam. Van barátnője, de a barátnőim is és mások is mondták már hogy csak akkor foglalkozik vele mikor én ott vagyok. És énis észre vettem hogy mikor a közelükbe leszek akkor mindig elkezdi hirtelen ölelgetni meg fogdosni a lányt és folyton bámul közbe. Meg eleve is állandóan bámul. És mindig megvéd másoktól meg kedves velem és úgy vettem észre hogy zavarba van a közelemben. Viszont ha tetszek neki és akar valamit akkor miért nem szakít a lánnyal és lép valamit. Ha meg nem akar velem semmit meg amúgyis ugye jár valakivel akkor miér csinálja ezeket. Nem értem hogy ez most mi...

2018. szept. 30. 13:12
 1/3 anonim ***** válasza:
72%
És mi honnan tudjuk?
2018. szept. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát ezek alapján mit gondoltok arra irányul a kérdés. Ha nem tudsz mit mondani ne irjál.
2018. szept. 30. 13:19
 3/3 pana201 ***** válasza:
100%
Szerintem a csajával téged néztek ki egy édes hármasra és most próbálnak fűzni, és megmutatni hogy majd milyen jó lesz közöttük az óriás szendvicsben
2018. szept. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!