Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi esélyem van párt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esélyem van párt találni, ha erősen elhízott vagyok (100kg)? 16L

Figyelt kérdés
2018. okt. 7. 19:26
1 2 3 4
 31/31 Meton ***** válasza:
38%
Én is inkább azokat a nőket kedvelem, akin van egy kicsi. Ami nálam karcsú, az úgy 70 kiló. Szerintem inkább alatta van az, ami undorító, nőhöz nem is hasonlít. Szerintem egy nőnek legyen segge és melle, legyen jó erős csípője, amibe bele lehet kapaszkodni. A fiús alkat nekem nem jön be. A 100 kiló még egész jó, de gondolkodj el a sporton. Nem kell fogynod, de a jó kondit meg kell tartani. Ha meg beszól valaki, úgyis te vagy az erősebb. A 100 kilónak előnye is van, hidd el kétszer meggondolják, hogy egy 100 kilós nőbe belekössenek. Csak ne legyél nyámnyila. Igazából mindig a gyengét támadják, vagyis azért bántanak, mert szégyelled magad. De te vagy az erősebb, csak az bánthat, akinek engeded. Szerintem a férfiak egy része a vékony nőket kedveli, egy másik része az erősebbeket, de mindegyikre van kereslet.
2018. okt. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!