Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi esélyem van párt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esélyem van párt találni, ha erősen elhízott vagyok (100kg)? 16L

Figyelt kérdés
2018. okt. 7. 19:26
1 2 3 4
 21/31 tomi.2 ***** válasza:
100%

próbálok jószándékkal válaszolni: pár hónapja mentem egy taxisofőrrel valahova,beszélgettünk és megjegyezte ő is mennyi kövér nő és fiatal lány van az utcán, nem is értjük, de hogy lehet az hogy huszonévesen elveszítik szexuális vonzerejüket.

Azok a "barátaid" akik csk azt mondják jajj a bunkó pasik fogadjanak el úgy ahogy vagy, meg ők nem is igaziak, ezek a barátok vigasztalgatnak, nyalogatják a sebeid ,hazudnak neked. Meg kell hallani azt a kevés halk őszinte építő jellegű kritikát aki tényleg neked akar jobbat, ehhez változnod kell. Ha változol kinyílik előtted egy másik világ sokkal több kérőd lesz. Sok nő egyszerűen gusztustalanná hízik, ez KAPCSOLATROMBOLÓ. Külföldi fórumokat is olvasok angolul, ahol párok, emberek , férfiak, nők , mondták el tapasztalataikat: sok nő örült volna ha az ember megembereli magát és férfiként eléáll és megmondja nekik, kedvesem változnod kell mert már egyáltalán nem vagy kívánatos, visszataszító vagy, nagyon durván túlsúlyos. Ha ezt ott és akkor felvállalták volna , normálisan előadva, felvállalva a rikácsolást és a hisztit, akkor még most is kapcsolatban lennének, de a mai világban ezt már nem biztos hogy felvállaják a férfiak. A mai világban amerikában stb simán beperelnek "body shaming" miatt, ezért az embereknek már véleményük sincs, csak hallgatnak , megpróbálnak rá utalni, majd elhagynak. A problémákat fel kell vállalni, megbeszélni majd cselekedni, ez az útja a boldogabb életnek, kompromisszumokat hozni. Nem mondom hogy légy modell alkat, de kezdj el változni, menj csak 70kg-ra sokkal több és igényesebb pasi fog rád hajatani.

Nekem is van ezer hibám férfi létemre, de arra rájöttem ha mocskos hajjal, borotválatlanul, fogatlanul, igénytelenül, büdösen, munkanélkül próbálkozom hölgyeknél akkor kicsik az esélyeim, DE ha elkezdek változni, ápolt leszek, megfürdök, fodrász, próbálok foglalkozni a jövőmmel akkor sokkal több hölgy fog esélyes partnert látni bennem, nem csak a hajléktalan szálló fogatlan dohányosan köhécselő lecsúszott tagjai. próbálj meg magadért tenni annyit amennyit megtehetsz , de ne erődön felül, az eredmény jönn fog, nem 2 és 3 hét alatt, hanem attól ,hogy mit fogsz tudni beleültetni a MINDENNAPJAIDBA, az év 365 napján hogyan is élsz, miről szól az életed, mit ezsel, mit sportolsz, mit próbálsz tenni a mindennapokban. Szerintem próbáld meg magadért, megéri,nemcsak álmodozol majd olyan férfiak után ahol most esélyed sincs ,hanem tényleg esélyes leszel kifogni egy jóképű, intelligens, humoros, jobb módú férfit.

2018. okt. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:

Waohh utolsó, köszönöm a hosszú és informatív választ :D

Az én felfogásom szerint, ha valaki túlsúlyos/kövér még nem feltétlen teszi gusztustalanná vagy igénytelenné. Az ápoltság és a túlsúly nem zárja ki egymást, bár sokszor vonzza a másikat.Sok olyan nő van, aki a párkapcsolatban teljesen elengedi magát, és valóban felszed magára egy nagy adag túlsúlyt, nem foglalkozik a külsejével, vagy elhanyagolja magát. Ilyen esetben teljesen megértem azt a férfit, aki eltáncol a nő mellől. Jogos, szerintem. A változásra pedig nyitott vagyok :) Az utóbbi évben sokat változtam, pozitív irányban. Ezelőtt a legkisebb problémám volt a saját egészségem. Ha az ember nyakába beleszakad ezernyi más probléma, akkor ezt eredményezi. Régen...hát, egyáltalán nem érdekelt a dolog. Csak most kezdett. A külsőmre sokkal többet adok, figyelek a bőröm és a hajam ápoltságára (Az ismerőseim szerint szép arcom van). Ez mondjuk kezdésnek szerintem jó, de egy lépcsőfokot még szeretnék feljebb menni. Mármint nem csak az ápoltságra, az igényességre és az ízlésességre figyelni, hanem a testemre úgy egészében. Egészségügyi szakmát választottam, és később pszichiátriára akarok menni dolgozni (Mivel én is pszichés beteg vagyok ezért. Sikerült felépülnöm és remélem hogy másoknak is esélyt tudok adni erre). Alapvetően a felépülésem után sok dologgal szeretnék foglalkozni amit régen nem voltam képes megcsinálni, ilyen a fogyás is. Egy évig jártam küzdősportra, ami kifejezetten tetszett. Az életmódváltást, igaz hogy nem 100%-ban vezettem be, de szépen lassan haladok. Szénhidrát csökkentett diétát ajánlották nekem. Egy fenti kommentben utaltam rá, egy nagyon-nagyon minimálisat fogytam csak. De, mivel ez nem egyik napról a másikra megy, így türelmesnek kell lennem. Nem szabad elfelejtenem hogy a jelenlegi testsúlyom majdnem kétszer annyi, mint aminek lennie kéne, így több idő leadnom. Remélem hogy azért 2-3 alatt a felére tudom csökkenteni. Mivel fiatal vagyok, így van időm bőven:)

Barátom pedig kevés van, és olyat nem ismerek, aki ilyen szinten álszent lenne. Jó emberismerő vagyok, így az ilyeneket nagy ívben kerülöm ki, szerencsére. A mérgező kapcsolatokat nem szabad fent tartani. Bár, ez a fajta mentalitás általában csak gyerekekre jellemző. Mindenesetre pozitívan állok hozzá a dologhoz. Végtére is nem másért, hanem saját magamért csinálom, és azért hogy örömömet leljem a kinézetemben. Valójában most is szépnek gondolom magam, viszont érzem hogy lehetne ez jobb is. Meg, nem utolsó sorban az egészséget se kell nagyon elfelejtenem. Az orvos szerint egészséges vagyok, jelenleg. A hangsúly az utolsó szónál van, mert én se tudhatom hogy mit hoz a jövő. Éppen ezért kell MOST cselekednem, mert még fiatal vagyok, és nem kell sietnem sehová. Mármint a fogyáshoz és az életmódváltáshoz igen, de egyébként van erre időm bőven.

2018. okt. 11. 15:14
 23/31 tomi.2 ***** válasza:
43%

A kövérség és a gusztustalanság nem egyenlő de nem is ezt mondtam, hanem ha a WALMART PEOPLE-ra gondolsz akkor érted mit mondok.

A felfogásod jó, nem sértődtél be az építő jellegű kritikától, készen állsz arra hogy kibontakozz, ne feledd nem az a cél hogy 45 kg-os légy jó az 65 70-nek is sok csinos nő van ilyen súlyban.

Azért írtam ezt mert gondolom a testsúlyod alakod miatt sok bántás is ért már, láttam már ilyen lányokat, aztán csak marad az ábránd és az álom,hát ne csak álom és ábránd legyen hanem elérhető és fenntartható állapot is. Ezek a lányok a sok bántás hatására kicsit megerősödnek, persze vannak akik letörnek a sok negatív beszólástól.Azt a sok szart ahogy a fiatalok osztálytársak viselkednek egymással nem is tudom hogy lehet egyáltalán elviselni,nekem a tűréshatárom már egyre kisebb, hamar leosztom durván azt aki belémáll, te biztos így sokkal több türelmet tanultál mint én, de ennek súlyos ára volt. Nem akarom azt hogy hite vesztett legyél, rajtam kívül sokan bántottak téged már,nekem nem ez a célom.

Az a sok kis köcsög aki neked itt beszólogat valószínű éretlen troll, akinek nem volt barátnője sem, vagy csóró, vagy gyáva, apja alkoholista, akinek élete kiteljesedett, mert megdolgozott érte mert elérkezett oda az nem fog veled úgy beszélni ahogy ezek a csicskák. Ne feledd nekik is sok a bajuk azért ilyenek, de azért a való életben le is kell osztani őket, úgy finoman helyre rakni őket hogy tudják hol a helyük , nehogy rátelepedjenek az emberre, ezért fontos kiállni magunkért.

2018. okt. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
48%
még te csicskázol? játszod itt a fehér lovagot :D nevetséges.
2018. okt. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 tomi.2 ***** válasza:
57%

Igen csicskának hívom az ilyen embereket, élőben is. Nem vagyok fehér lovag nem is leszek az, egyszerűen ilyen az igazság érzetem. A pattopóknak megmondom hogy pattopók, és nem állok bele a nálam gyengébbe csak azért mert nincs jobb dolgom.


Nem is állítok olyat sem "hogy az már vágósúly tesó" mint például te,csak azért hogy a a gyengébbet bántsam.

Velem mernél így beszélni élőben igen hamar lefelé görbülne a szád és mennél durcizni a sarokba :D

2018. okt. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
48%
persze ezlenne meg azlenne. hülyegyerek. úgy szétütném az ilyen idióták képét mint te. dehát biztonságban vagy aztán neten keresztül okoskodsz :D elég gáz.
2018. okt. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 tomi.2 ***** válasza:
56%
Figyelj én benne vagyok, nem mondok ellent a kihívásnak, velem garantáltan rosszul fogsz járni, legyél akár rendőr akár bűnöző cigány , nálam nem lesz vége a találkozás után sem a történetnek.
2018. okt. 12. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 tomi.2 ***** válasza:
Kezd el te majom, sértegetsz másokat a fotelből, gyere ki a nyilvánosságra te senkiházi csicska majom, állj ki gyere. A gyengébbeknek be mersz szólni mert egy csicska vagy gyere szájaskodj velem élőben, ha annyira be akarod verni a számat. Ne riadj vissza mint egy csicska.
2018. okt. 12. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:

Emberek, csak egy ártalmatlan kérdést tettem fel O.o Nincs szükség a veszekedésre, szerintem. A monitor előtti anyázással meg nem értek el semmit, egyszerűbb lenne ignorálni a másikat, nem foglalkozni vele.

Nem vitakeltés volt a célom. A vitát is lehet intelligensen folytatni (kezdésnek mondjuk egyenlő félként kezeled a partnered, és nem ostobának nézed).

Ezzel csak kölcsönösen tornásszátok fel a másik vérnyomását.

2018. okt. 12. 12:53
 30/31 anonim ***** válasza:
Ne szájhősködj már tomika. :DD
2018. okt. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!