Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi esélyem van párt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esélyem van párt találni, ha erősen elhízott vagyok (100kg)? 16L

Figyelt kérdés
2018. okt. 7. 19:26
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
86%
igen amúgy viccet félretéve. azért is nem tudom sajnálni mert olyan nem létezik hogy egy ember ne tudjon fogyni. igen keményen kell dolgozni de szerintem megéri hogy ne legyen minden bajod meg ne nézz ki úgy.
2018. okt. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
Nem várom hogy az emberek a vállamat veregessék, vagy hogy szentélyt emeljenek nekem. Nem hiszem hogy túl nagy kérés egy kultúrált vélemény megfogalmazása. (Ami lehet negatív is az irányomba, akár)
2018. okt. 7. 19:46
 13/31 A kérdező kommentje:
Lehet fogyni, persze:) Ez a 100 kg se az eddigi súlyom. Testi problémáim nincsenek, így minden lehetőségem meg van a változtatásra. Törekedem is erre, és próbálok egészségesen élni. Figyelek a kinézetemre, az ápoltságomra, és arra hogy ízlésesen öltözködjek. Az orvos azt mondta, hogy egészséges vagyok ugyan, de valószínüleg mert koraszülött voltam a testem sokkal jobban elraktározza a tápanyagokat mint másoknak. Ez annyit tesz, hogy a fogyás kicsit nehezebb, de ettől függetlenül egy járható út.
2018. okt. 7. 19:50
 14/31 anonim ***** válasza:
100%

Hiába mondunk negatívat, ha egyből kötekedsz :"DD


Nyilvánvaló, hogy a fogyás egészséges lenne számodra.


És mintha nem írtam volna már le egyszer, igen, vannak olyan fiúk, akiknek bejönnek a molett lányok.


Üdv, 10-es

2018. okt. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%

Mint írtad, igen járható út. Akkor miért nem csinálod? Tényleg nem akar senki megbántani, de neked is be kell látnod, hogy ez nem oké. Nem azt mondom, hogy topmodellnek kell kinézni, mert az sem egészséges, de ez a 100 kiló tényleg sok.


De hogy a kérdésedre válaszoljak, igen, léteznek olyan srácok akiknek bejönnek a molett lányok. Viszont a saját egészséged érdekében tényleg próbálj meg fogyni, mert lehet, hogy most egészséges vagy, de ez hosszútávon nem jó.

2018. okt. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ez elég fura. Kövér vagy, mert koraszülött voltál? Én pont azért vagyok borzasztóan sovány.

De komolyan, mielőtt nekiállnál bunkóparasztozni, sokkal egészségesebb lennél, ha sportolnál, felkeresnél életmódtanácsadót és a fogyásra törekvés nem merülne ki annyiban, hogy "nem eszem zsíros kaját".

És ezt nem azért írom, mert olyan magányos vagyok, hogy legfőbb szórakozásom mások életének megkeserítése -.-


Nyilván van valamennyi esélyed párt találni, hiszen vannak, akiknek az elhízott nők jönnek be, de jelen körülmények között inkább nem a párkeresésre kéne fókuszálnod, hanem arra, hogy hogy ne halj bele baromi fiatalon az elhízás következményeibe.

A lehető legnagyobb jóindulattal.

2018. okt. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
53%
Van esélyed párt találni, de valószínűleg csak hasonlóan dagadt férfival.
2018. okt. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Muszáj lefogynod, mert később felborulhat a cukrod, koleszterined, stb. Nézz a neten edzés terveket, étkezz egészségesen és a legfontosabb akarni kell. Nem feladni. Fejben dől el. Le lehet fogyni. Csak akarni kell. Sok sikert.
2018. okt. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%
80kg a maximum elfogadható, ugyan az is túlsúlyos lenne, de még elfogadható alacsony egészségügyi kockázatokkal. A te esetedben 2.fokú elhízásról beszélünk amely súlyos betegségekhez vezethet. Le kell fogynod mindenképpen, amúgy találhatsz így is párt, tudok jó pár nagyon kövér lányról akik súlyuk ellenére is találtak párt. Vannak férfiak akiknek ez jön be.
2018. okt. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
63%
Én csak hozzászólásokat jöttem olvasni! xD
2018. okt. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!