Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez fair volt tőlem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez fair volt tőlem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Barátommal fél éve voltunk együtt, de egyszer berúgott, és mikor összekaptunk ezen, megütött. Én azonnal szakítottam vele. Pár nap múlva vissza akarta magát könyörögni, de én elhajtottam. Azt mondta, csak a pia miatt volt ilyen, és hogy nem fordul elő mégegyszer, adjak neki mégegy esélyt. Nagyon szeretem őt még mindig, de félek, hogy ez gyakrabban meg fog történni. Szerintetek mi lenne a helyes megoldás?



2018. okt. 13. 00:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezek után, neked még kérdés?? Jól tetted hogy otthagytad. Az hogy alkohol hatására csinálta az nem mentség. Ha tudja hogy amikor iszik akkor erőszakos, akkor tartson mértéket.. Ha most megint összejönnél vele, és lesz egy újabb görbe este és komolyabban bánt akkor mi lesz? Megint letudja avval, hogy bocsi a pia miatt volt..? Zárd le.
2018. okt. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki bántalmaz és eltűröd neki úgymond (ebben az esetben, az lenne a jelzése ennek, hogy visszafogadod), akkor azt fogja gondolni, hogy ezt szabad. Be is rúghat, meg is üthet... Ezt pedig nagyon nem kéne szerintem. Agresszív, fizikailag is, illetve a visszakönyörgésével is. Légy észnél! Az ilyen emberek mindig csinálnak utána hasonlót, sajnos. :(
2018. okt. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
43%
Hát figyelj az alkohol sok rosszra készteti az embert (Saját példámnál is az van ,hogy amikor berúgtam én is megütöttem az egyik legjobb haveromat azóta többet nem is nagyon iszom.) + Mindenki megérdemel egy második esélyt, hogy bizonyítson, de egy harmadikat biztos nem ha már 2x eljátszotta a bizalmadat ilyen téren.
2018. okt. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Helyesen döntöttél, hogy szakítottál vele azonnal. A pia nem mentség arra, hogy megütött Téged. Valószínűleg ez újra megtörténik, ha visszafogadod. Én azt gondolom, hogy a helyes megoldás a szakítás.
2018. okt. 13. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat, mindenkinek ment a zöld kéz!
2018. okt. 13. 00:31
 6/10 anonim ***** válasza:
14%
Még egy esélyt adjál,ha te is szereted valóban. Akkor érdemes lehet. De akkor többször ne igya le magát a sárga földig lehetőleg.
2018. okt. 13. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nálam ez szakítási ok.

Részeg, nem részeg, nem érdekel. Ha megüt, repül.

Ha azt mondja, hogy csak a pia miatt volt ilyen, akkor is, akkor soha többet nem fog inni? Hát azt nem hiszem.

Jól tetted, és vissza ne fogadd. A testi éppséged legyen a legfőbb szempont.

2018. okt. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt velünk, kis szünet után visszafogadtam, már 2 éve. Azóta nem történt semmi ilyesmi, pedig volt hasonló helyzet, hogy nagyon berugott satöbbi. Persze az elején nehéz volt de én nem bánom hogy adtam neki még egy esélyt.
2018. okt. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Minek így berúgni... Sosem értettem, pedig fiú vagyok.

Jó, én is rúgtam már be, de első alkalom volt, amikor az ember még nem nagyon tudja, hogy hol a határ. Na mindegy. :/

18/F

2018. okt. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Helyesen cselekedtél. Nálam a "pia miatt volt" ráadásul súlyosbító tényező... 🙄
2018. nov. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!