Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek (főleg csajok) a...

Szerintetek (főleg csajok) a pávák jobbak az átlag fiúknál? Illetve fair, ha leütöm mert lekapta a barátnőmet tőlem 2 méterre?

Figyelt kérdés
2014. dec. 17. 20:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Nem jobbak és teljesen érthető a reakció. A barátnőd amúgy hagyta, hogy letámadják, vagy spontán támadás volt?
2014. dec. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Ő is benne volt..szóval ez is egy kérdés..hogy bocsánatot kért.Vagyis leütöttem a csávót és hirtelen bocsánatot kért szal nemtom....xd
2014. dec. 17. 20:26
 3/21 anonim ***** válasza:
Sztem jobbak külsőre de viselkedésre közönségesek, megérdemelte h leütötted. Bnőd reakciója furcsa,mert ém tuti nem hagytam volna h lekapjon hacsak nem vágyom a csókjára..L21
2014. dec. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
engem egy jó barátnőm akart lekapni miközben ott állt mellette a barátja (pedig még csak nem is ivott sokat) igaz páwa se vagyok csak most ez így eszembe jutott jah és a fiú egy fél percr fordult el kb
2014. dec. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Na látod itt jönnek az elvek :D Én majmot magamból nemcsinálok xd Pávahaj...jézusom...a seggemről meg a gatyát nemfogom letolni..a nadrágszárat meg végképp nemtűröm be. Ja és kivágott pólót se veszek fel...szal..xd Na ez az érdekes..xd hogy az ilyenek tetszenek xddd de nemtom miért xdd
2014. dec. 17. 20:31
 6/21 anonim ***** válasza:
0%
Hat tetszenek mert osszesegeben jo a kisugarzasuk amolyan magabiztosak :)
2014. dec. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

ha a helyedben a nőmet úgy kidobnám mint macskát szarni....

17L

2014. dec. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

A páwa fiúkat mindennek nevezném, csak nem férfiasak... így nem hogy jobbak, mint az átlag, de jóval átlag alattiak a szememben.


És nem, nem fair, hogy leütötted... a barátnődnek kellett volna helyre raknia a srácot! És a mellékelt ábra azt mutatja, hogy a barátnődet ez nem igazán zavarta... A srác csak bepróbálkozott, a csaj meg vevő volt rá.

2014. dec. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Magabiztosak? 10 éve még azt mondták volna rá hogy, homoszexuális, ma meg már magabiztos, hát változnak az ízlések. A tökös fickókat meg agresszív szemétládának hiszik. Ők biztos nem "magabiztosak"
2014. dec. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
187 centi vagyok 97 kiló, és thai box-ozom :) Kiskorom óta belém nevelték az egyenes tartást szóval kihúzva járkálok mindenfelé. Ha aztmondod egy 170 centis 35 kilós férfikezdemény magabiztosabb külsőt sugároz nálam, isten bizony megcsókolom a talpadat xdddd
2014. dec. 17. 20:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!