Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miután elmondtam a lánynak,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miután elmondtam a lánynak, hogy többet érzek minz barátság, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Egyik lány ismerősömmel, akivel nagyon jóba holnap lesz este egy közös programunk és utána hazakisérem. Már régóta többet érzek, mint barátság, de eddig nem volt alkalmam, hogy elmondjam. Holnap miután hazakisértem, úgy tervezem, hogy elmondom, hogy többet érzek, de zavar van a fejemben azzal kapcsolatban, hogy miután elmondtam mit mondjak, csinálják.


Két lehetőség van: vagy igent mond, vagy nemet. A nemre felvagyok készülve, szóval ha azt mondja, hogy nem érez úgy irántam, akkor nem történik semmi, ezzel kapcsolatban már van tapasztalatom, de mit kéne mondjak, vagy tegyek, hogyha azt mondja, hogy ő is érez irántam valamit.


Öleljem meg? Esetleg mást csinálják? Esetleg kérdezzem a továbbiakról (randi stb.). Eddig (fél éve ismerem) baráti viszonyba voltunk. Egy idősek vagyunk. (17)


Előre is köszi a válaszaitokat!



2018. okt. 16. 13:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem el se kéne ezt így mondani. Próbáld meg megcsókolni, ha hagyja akkor meg is van a válasz az igenre. Ha nem akkor lehet tisztázni, hogy valaha el tud-e képzelni többet vagy hagyjátok.
2018. okt. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De nem vagyok ilyen típusú ember. Én lassan szeretem a dolgokat csinálni és biztos vagyok, hogy a lány megijedne. Én a kivárósabb típusú ember vagyok. Szeretek mindent akkor tenni, amikor úgy érzem, hogy itt van ideje.
2018. okt. 16. 13:29
 3/7 anonim ***** válasza:

Na ennek a mondókának pont nincs itt az ideje.

Mi lenne ha csak rendesen beszélgetnél vele és idővel látni fogod hogy érdemes ilyet mondani neki.

2018. okt. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ha elmondod es benne van a dologban, onnantol teljesen mindegy mit csinalsz, rabizhatod, hidd el menni fog magatol.
2018. okt. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindig csak vársz és tervezgetsz mint egy hülye, minden hajó elfog úszni.
2018. okt. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem fölösleges neki szerelmet vallani. Ez a legnagyobb hülyeség. Először csak beszelgess vele hogy kisebb legyen a köztetek lévő távolság. Na és aztán utana kérdezd meg hogy mit érez irántad... Bár meg akkor sem igazán kéne... Hanem tényleg megcsokolhatod v valami... Lassan mész... Ez elég hülye szöveg...
2018. okt. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha azt mondja hogy ő is akkor felhozhatod hogy szeretnéd elvinni egy randira

Ha nem viszonozza akkor lehet morci lesz.Akkor fuss 😂✌️

2018. okt. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!