Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány, akibe fülig...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, akibe fülig szerelmes vagyok, de neki van valakije. Elmondtam neki olyan dolgot, amit nem kellett volna, de még mindig szerelmes vagyok belé, mit tegyek?

Figyelt kérdés

9.-ben jött egy lány, aki még az elején csendes volt, ismerkedett a többi lánnyal. Már az első pillantásra megkedveltem, s megtetszett nekem. Fél évig csak figyelgettem, láttam hogy már vannak barátai, nem mertem elkezdeni vele semmit sem, mert sosem volt nekem senkim se, akire ennyire erősen vágytam. Másrészt általánosban próbálkoztam, de elutasított engem az ottani lányok többsége, másrészt nem láttam ott értelmét.

Van egy pár osztálytársam, aki segített nekem elkezdeni. Próbáltam megismerni a lányt, de valahogyan nem nyitott felém nagyon. Inkább én nyitottam, mint ő. Többet tud rólam, mint én róla, bár sok mindent azért megtudtam róla, de ez volt a legkisebb gond, ami miatt úgy éreztem, hogy nincs semmi köztünk.

Mikor az egyik osztálytársam próbálkozott nála azonnal hozzám fordult segítségért, akkor mondta nekem, hogy már van neki valakije.

Akkor egy kicsikét elszomorodtam, de azért próbáltam még hozzá viszonyulni, majd úgy 1-2 hete, kicsikét nyitottam. Elhívtam fagyizni, de ő ragaszkodott a barátnőjére, hogy ő is jöjjön, mert neki az félreérthető, ha csak mi ketten. Valamint filmeket raktam fel SD kártyára és nem szeretné, hogy berakjam a telefonjába. Tudom, itt lehet túloztam.

Régebben egyedül jártam templomba, de egyszer meghívtam, ezt viszont elfogadta és azóta velem jár templomba. Könyvet is írtam szülinapjára, mivel nem tudtam neki mit venni, ezért inkább ezt adtam neki, meg pár csokit. Akkor viszont megölelt, ez még a fagyis dolog előtt volt.

Úgy érzem, hogy hozzám illik, mert sok közös van bennünk, de tisztelem, hogy van barátja, akit szeret. Láttam, hogy nyomja a lelkét az, hogy mit érzek iránta.

Úgy 1 héttel ezelőtt elmondtam neki személyesen, hogy jöjjön velem, nem értette, hogy miért kell erre menni. Kicsit poénkodott is út közben, de mikor a padhoz értem vele, megszólítottam, hogy "kérlek ülj le" majd elmondtam neki, hogy mit érzek, de azt is elmondtam neki, hogy tiszteletben tartom, hogy szeretsz valaki mást. A könyvem címe: Az emóciós idők farkasa, amiben az érzéseimet fektettem bele és őt is a történetembe. Nem sajnálom tőle az időmet. Akkor ajánlottam fel neki, hogy felőlem lehetünk barátok is, akkor mondta azt, hogy igen, barátok. Láttam, hogy mikor mondtam, akkor teljes nyugodtságban végig hallgatta a mondani valómat. Azt is elmondtam neki, hogy rám még így is számíthatsz, ha kell segítség, akkor szívesen segítek benne.

Csak az a gond, hogy nem tudom őt elengedni, még mindig szeretem, nem tudom elfelejteni. Tudom, rámenős lehettem, csak annyira boldogan érzem mellette magamat.

Főleg akkor, amikor néha-néha van köztünk egy rövid idő, amikor szemkontaktus van, annyira szeretek a szemébe nézni, nem tudom levenni róla a szememet. Ugye még kezdhetek valamit ezzel a kapcsolattal? Nem tudnék semmilyen módszerrel sem tőle megválni.

15/F



2017. jún. 1. 16:52
 1/9 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__randizas..



nekem is hasonló a helyzetem csak a kérdésemet tudom neked mutatni, hátha van valami amiből építkezhetsz.


teljes mértékben megértelek és átélem a helyzetedet:(

2017. jún. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az első komment teljesen igaz rám, mindig én szoktam neki szólni, ha doga lesz, mert mindig elfelejti. Köszönöm, hogy megmutattad, minden mást találtam, csak ezt nem. :)
2017. jún. 1. 21:09
 3/9 A kérdező kommentje:
Ja meg, messengeren sokat szoktam beszélgetni. Sok-sok témáról. Teljesen pozitívan állok hozzá, ő is így viszonyul vissza, még emojikat is küld nekem.
2017. jún. 1. 21:10
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Fociba is van kapus, mégis lőnek gólt. Próbálkozz nála nyugodtan, legyél vele jóba, folytasd amit csinálsz most. Később lesz rá alkalmad elmondani neki hogy mit érzel iránta.
2017. jún. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De, már elmondtam neki, mit érzek iránta. Rendben van, megpróbálkozok azzal, hogy csinálom azt, amit eddig is csináltam.
2017. jún. 4. 06:06
 6/9 A kérdező kommentje:

Szerintem azt a napot elfelejtette, rövid távú memóriája van. Most is vittem neki a tortámból, mert a szívem nem hagyott nyugodni, majd teljes szeretettel átadtam, ő visszakozott, de azután elfogadta.

Csak annyit nem értek, hogy miért nem mondta még meg a szemembe, hogy egyáltalán érez-e irántam valamit, vagy sem? Félig megyek előre csak, szépen lassan, mert az egyik lábam visszakozik, míg a másik megy ő utána.

2017. jún. 5. 12:57
 7/9 A kérdező kommentje:
Mostanában elégg3 lehangolt. Családra gyanakszok. De nem ír nekem semmit sem, nem nézi meg, hogy mit írtam neki. Suliban is leszegi a fejét. Meggyet is vittem neki, még Pénteken, hátha jobb kedve lesz tőle.
2017. jún. 11. 08:08
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi lett azóta?
2017. okt. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Azóta. Sosem beszélt velem. Felhívtam, de azt mondta, hogy nem ér rá. Írtam neki ezt a levelet email-n és SMS-t, hogy nézze meg, de azóta sem történt semmi:


Nézd! Tudom, milyen érzés az, hogy az élet, nem mindig boldogság. Tudom, hogy próbálod a saját életedet szépen alakítani. Értem azt, hogy vannak gondjaid. Ismerem pár érzésedet, ami miatt kicsitt hátrébb vagy a tökéletes boldogságtól. Viszont, az hogy másnak a szívébe, lelkébe tiportál, hogy az életed ugyanolyan szép legyen, azzal mást tönkre tettél, engem.


Van a te szavaidban is igazság, nem mondtam azt, hogy nincsen. De nem vetted észre a valóságot. Nem vetted észre, hogy míg én próbálkoztam feléd, hogy mit is kéne tenned. Tudtam, hogy nem várhatok csodát, hogy valósan teszem ezt, amit még sosem tettem meg.


Én nem azért lettem beléd szerelmes, hogy kihasználjalak, hogy tönkre tegyelek, hogy egy faágként kezeljelek. Én benned olyan nagy mértékű boldogságot láttam, szeretet és kedvességet ami nekem is kellett volna. Bennem is van, de valamiből kevesebb, valamiből több. Értelmes és életre termettnek láttalak. A szemed volt az, ami nagyon megfogott, amiben láttam ezt a sok érzést feléd. Éreztem, hogy a lelkemben megnyílik egy rózsa, hogy már a légkörödből is kaptam némi boldogságot. Minden áldott nap vártam azt, mikor beérsz a suliba és láthatlak téged.


Sosem voltam szerelmes, vagy ha voltam is valakibe annak nem volt értelme, mert nem tudtam, mit is jelent a szerelem. És gyerek voltam. A legfőbb oka az volt, hogy engem senki sem szeretett, mint lányok. Mindig kerültek és néztek rám, hogy ki ez az "undorító" ember. Mondták a szemembe. Elég volt az arcukról leolvasnom az egészet. Van nekem hugom, így nagyjából lánynak is beállíthatnám magamat, pedig férfi vagyok, csak lányok között nevelkedtem, apa nélkül.


Nagy meglepetésemre, segített nekem Juli és még pár ember, hogy mit lépjek merre. Csak tudod, betegen kerestem a boldogságot, ezért láthattad azt, hogy erősen nyomulok rád. Nem szoktam ilyen lenni, meg nem is vall rám, de tudod ha egy ember elszeretne valamit érni, azért nagyon sokat tesz, csak ha túlságosan is elragatattja magát, akkor annak nem lesz valami jó vége. Még figyelmeztetett engem Juli, hogy egy kicsit tegyelek félre, csak a boldogságszomjas lelkem utánad vágtatott.


Mint mondtam, voltak a szavaidban igazságok, csak valamit nem vettél észre. Nem vártam el tőled, hogy tudd, hogy ki vagyok én, de ha már nyitottam feléd, meg ha már az életemnek a nagy részét kitártam eléd szöveges példányban, akkor szerintem tudhattad volna, hogy nekem vannak gondjaim lelkileg.


Nem bántottalak, egy ujjal sem értelek hozzád. Sosem hazudtam neked. Teljes mértékben őszinte és tapintatos voltam, mikor bezséltem hozzád. Tudod, levehetted volna, hogy nem vagyok valami bőbeszédű és én is félénk vagyok, de ezzel szemben ha én valamit érzek, gondolok azt kimutatom mások felé. És tudom, hogy ennek nem így lenne a helyén, de én szerintem ezt tartottam a leghelyesebb megoldásnak számodra. Tudtam, hogy sok volt, erre sajnos nem gondoltam. Olyan gyorsan repült az idő és olyan gyorsan szerettem volna válaszokat kapni, csak tudod egy dologtól féltem. Ha megélem a holnapot, akkor megéled te is? Tudom, butaság, meg értelmetlen. Csak nagyon sokszor járt a fejemben a halálvágy.


Amennyire gyorsan történt ez az egész, én szerintem úgy gondolom, hogy te is összezavarodtál, hogy most mit is szeretnék tőled. Bizonyára emlékszel, talán, mikor leültem veled egy padra és elmondtam az érzéseimet. Azt gondoltam talán szeretném azt, hogy ezeket a gondolatokat, ezeket az érzéseket elfelejtsem felőled, amivel úgy szerettem volna elérni, hogy kimondod nekem a NEM-t. Csak a lelki ismeretem azt mondta, hogy adjunk esélyt magunknak egy barátsággal, mert így is boldogabb lehettem volna.


Hibáztam, nem is keveset. De megpróbáltam. Volt bátorságom és erőm arra, hogy megtegyem a tőlem lehetetlent, hogy az életemben egyszer megyek előre egy lépést.


Ezzel szemben azt kaptam, amire nem számítottam. Annak ellenére, hogy ismertél, hogy tudtad, hogy milyen gondjaim is vannak, ellenére te progi romboltál lelkileg és érzéketlenül bántál velem, amit egy lány, egy olyan lány, aki kedves, aki, de kéne ezt sorolnom? Nem így volt. Átvertél, s meg is aláztál. Megváltozott miattad a lányok felől a hozzáállásom. Nem merek egy lányra egy olyan lány barátra nézni ezek után. Sosem mondtál nekem semmit, de úgy akartál nekem valamit mondani, hogy rám se nézel és egy egyszerű nemet nem voltál képes nekem mondani? Engem néztél butának, hogy azthiszed, ha azt mondod, hogy barátok, akkor azzal eldöntötted, hogy majd kevesebbet fogok veled foglalkozni? Tisztában voltál azzal, hogy mit tettél velem? Feltudod-e fogni, hogy egy barátságnak is van súlya? Még is nagyon egyszerű lehetett volna kimondanod a nemet, de akkor miért tartottál meg még is? És ha megtartottál, akkor miért nem foglalkoztál velem?


Azt gondolom, hogy egy évet, amit rád pazaroltam lelkileg, az arra volt elég első élményemre, hogy ledöntsed az én hitemet az én apró boldogságomat, az én apró kis szívemet, amit neked adtam.


Nem is tudom, hogy mit várhatnák tőled. Nem tudnák nekifutni akár barátságnak, akár szeretetnek feléd. Annyira tönkre tettél és egyedül hagytál engem, hogy azóta is ott állok üresen, lelkileg. Remélem egyszer észreveszed, hogy mit okoztál.


Legjobban ott tudtam azt, hogy csalódnom kellett benned, mikor elmondtad a barátnődnek, hogy én egy mekkora egy ember is vagyok. Beállítottál egy olyan embernek, aki engem személyszerint nem is ismer. A barátnőd nézett engem hülyének, nemde? Köszönöm, hogy zsörtölődhetett velem.


Örülnék végre, ha egyszer talán a 4 év alatt elmondanád végre nekem a szemembe, hogy nem szeretlek, hogy végre nyugodtabb legyen a lelkem, ha már egyedül kell felállnom. Nagyon sajnálom, hogy elszúrtam, de ebben te is hibás vagy. Én már észre vettem magamat, remélem majd te is eljutsz oda.

2017. okt. 14. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!