Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 16 éves lány és egy 22 éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves lány és egy 22 éves fiú?! Szülők ti elleneznétek vagy sem?! Hogyha igen akkor esetleg ottalvás mikor lehetne és kinél? (Lány anyukája vagyok)

Figyelt kérdés

2018. okt. 21. 11:49
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
hát most milyen a fiú ,ha kedves törödő akkor miért ne lehetnének együtt de 18 éves korágig (a lány kora) nem ajánlom az ottalvást, bármi lehet belölle ha érti
2018. okt. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 October15 ***** válasza:
81%

Szerintem ha szexelni akarnak azt megoldják "alvás" nélkül is. :D Max úgy kényelmesebb.


Amikor a lányod úgy gondolja. Elvégre az ő dolga.

Alapvetően nem lelkesedek a 20+ csávó + tinilány felállásért de igazából tudok olyan párost akiknél bőven nagyobb a korkülönbség [17-26] és működik gond nélkül.

Nem mondom, hogy a világ leggyakoribb jelensége de előfordul, hogy egy 16-17 éves lánynak van olyan személyisége ami leköt egy értelmesebb 20+ pasit, meg olyan is hogy egy 20+ pasi annyira sötét hogy leköti egy nem különösebben komplikált 16-17 éves lány. :D Mondjuk utóbbi a szomorúbb eset.


26F [Nem, nem én vagyok a példa. XD]

2018. okt. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én a tiltast nem ajanlom. Szerintem nem olyan hasznos, megismernem a helyedben a sracot. Szexelni nyilvan ott alvas nelkul is tudnanak, nem hiszem hogy az kulonosebben jelen lenne, mint tenyezo. De szerintem ha szeretik egymast az együttalvas egy fantasztikus nyugtato erzes, es szerintem nagyon jo hatasai vannak mind a kapcsolatra mind lelkileg.


A tiltassal azt fogod elerni, hogy csak merges lesz rad, nem fogja megerteni. H szerintem mivel felted ezert rendes ertekrendet fel tud venni, tudhatja kivel mit akar csinalni

2018. okt. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Első, drága, a pénisz nappal is áll, nem csak éjjel.
2018. okt. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
"Ami elken nem tudsz tenni annak állj az élére!"
2018. okt. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egy felnőtt férfi mit akar egy kislánytól?
2018. okt. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 October15 ***** válasza:
Járni vele? :D Ne csinálj már úgy mintha minimum egy 5 évest szedett volna fel..
2018. okt. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Emberek egy 16 éves lány már nem kicsi azért és egy 22 éves fiú sem nagy! 6 év korkülönbség teljesen normális, semmi kivetnivalót nem látok benne! :)
2018. okt. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
21%
Asszem 34 voltam, amikor lementünk a Balatonra haverokkal, a szomszéd nyaralóban volt egy ilyen tini társaság, na onnan az egyik 16 éves kiscsajt többször is megprücsköltem, nagyon jó volt, gyereke se lett, szerintem simán mehet a dolog :D
2018. okt. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Hiába írjátok, hogy a 16 évesek már nem olyan kicsik, nekem elég csak kimennem az utcára és látom mennyire azok még. Nem csak hozzám képest, hanem úgy alapból.

Az viszont igaz, hogy manapság sok huszonéves nem valami érett még és amint olvasom, sok 30 éves sem...

Majd egyszer, mikor benő a fejetek lágya, megfogjátok érteni.


28/F

2018. okt. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!