Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti miért bámujátok a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti miért bámujátok a fiúkat egyfolytába? Úgy, hogy nem veszitek le róla a szemét.

Figyelt kérdés
Lányok válaszát várom

2018. okt. 28. 21:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

én személy szerint azokat szoktam megmábulni akik érdekesen néznek ki, nem feltétlen arról van szó h tetszik csupán érdekesnek találom a kinézetét

az emberek bámulása nálam amolyan hobbi, ebből adódóan elég gáz momentumok keletkeznek mert észre se veszem h az illetőt már több mint 10 perce elemzem

2018. okt. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Jöhetnek még válaszok
2018. okt. 30. 16:32
 13/14 anonim ***** válasza:
Változó. Ha csak egyszeri alkalom, akkor lehet csak elbamult vagy érdekesnek talál téged. Ha többször is előfordul, hogy áhítattal néz akkor valószínűleg bejössz neki.
2018. okt. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Általában azért, mert tetszik. De van úhy is, hogy csak piszkálni akarom. Volt egy osztálytársam, aki gyakran rámnézett óra közben, ezèrt egyszer elkezdtem bámulni. Egész óra alatt néztem, és akárhányszor hátrafordult, én jól láthatóan őt néztem.

Ezt szimplán azért tettem, mert szórakoztatott, és mert szerettem azon gondolkodni hogy vajon mit gondol, mikor észreveszi hogy mindig nézem őt

2019. júl. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!