Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi lehet velem a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lehet velem a gond, hogy nem találok olyan barátokat/haverokat akikkel ide-oda eltudnék menni?

Figyelt kérdés

Kérlek figyelmesen olvassátok el, mivel minden lényeges információt leírok...


Egy 17 éves lány vagyok és budapesten lakom.

Az iskolában kiközösítenek, pedig kezdeményező és nyílt vagyok másokkal szemben.

A "barátaim" nem a barátaim, csak annak mondjàk magukat, de különben nem lehet rájuk számítani.

Nos és alapból egy életvidám lány vagyok és szeretek hülyéskedni, de komoly dolgokról is szeretek beszélgetni.

Sokmindenről tudok beszêlgetni és szerintem szinte bármilyen témában lehet velem beszélgetni.

1-2 évvel ezelőtt elkezdtem ismerkedni.

Mivel nem jártam el sehová, így interneten keresztül kezdtem el ismerkedni ami nem ment túl jól... (És a mai napig próbálkozom ismerkedni interneten egyébként)

Facebook, anotalk, badoo, ask.fm, gyakori, stb...

Tehát ilyen helyeken keresgéltem eddig.

Aztán egyik neten megismert barátommal találkoztam, úgy hogy hozott egy társaságot is.

Velük is megismerkedtem.

Aztán kétszer találkoztunk így és ennyi volt.

Akkor mostanában bejártam a várost, hogy mi merre található.

Van egy hely, ahová lementem a fentebb említett társasàggal és egyedül elmentem és ott becsatlakoztam egy társaságba.Elbeszélgettünk.

Aztán egy fiút leszólítottam információ szerzés miatt és utána elkezdtünk beszélgetni és a végén elkérte a facebook nevemet.

Aztán utána senkivel nem is beszélgettem sehol, mert nem kerestük egymást.

Az osztályban is jóban voltam 2 emberrel akikkel néha elmentünk ide-oda, de aztán csak kihasználtak és azóta békén hagyjuk egymást.

Másokkal nem vagyok jóban, pedig igyekszem beszélgetni másokkal és érdeklődő is vagyok.

A régi barátaimat bármikor mikor elhívom valahová, nem akarnak találkozni csak kifogást keresnek (rádaásul jóval előtte szólok).

Szeretnék egy jó társaságban lenni, de fogalmam sincs hogy hogyan tudnék csatlakozni egy ilyen csapathoz.

Tényleg már 1-2 éve ezen dolgozom és nem tudom mi lehet a baj.

Egyébként tavaly nyíltam meg, mert eddig eléggé antiszociális és introvertált személyiségű voltam.

Most szeretnék kiszakadni ebből a körből, de nem tudom hogyan.

Rengeteg hobbim van és màr beléptem csoportokba, vagy jártam olyan helyre ahhol azt csinálhatom amit szeretnék, de ott sem ment.

Valamiért mindig ugyan erre a helyre lyukadok ki.

És sok "barátom" mondja hogy milyen jó vagyok meg minden, közben egyetlen felnőtt (ne értsétek félre családja van, nekem a korombeliek jönnek be), de az a lényeg, hogy ő az az ember aki ténylegesen mellettem van és érzem azt hogy tényleg foglalkozik velem.

UI: Azért írtam ide, mert abban reménykedem hogy itt tud valaki segíteni.



2018. nov. 6. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Csak tippelni tudok mert nem ismerlek, de a hibat elsosorban magadban keresnem, persze ez nem feltetlen kell hiba legyen, de nekem az a tapasztalatom h ha valaki nagyon elut az atlagtol az lehet kedves ertelmes de elobb utobb kiveti magabol a legtobb tarsasag. De az is lehet h tudat alatt te vagy az aki nem akarsz veluk komolyabb baratsagot mert nem is erzed jol magad koztuk, ezert akar azzal altathatod magad h ok kerulnek teged, mikozben te vagy aki ellokod magadtol az embereket. Amugy igazi kapcsolatot az ido epiti epp ezert nagyon nehez igy tarsasagokhoz becsatlakozni.

A kovi is csak feltetelezes.: de valoszinunek tartom h vagy csunya vagy vagy nagyon fura a szemelyiseged. De a jo hir h mindketto javithato.


Majd ird meg h mennyire lottem melle akar privatba.

2018. nov. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Próbálkozzunk, hátha menni fog 😊
2018. nov. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azzal egyetértek amit az első mond. Aki valamiben más azt egyszerűen "kiveti" a társaság. Ha gondolod beszélgethetünk.
2018. nov. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is szintén több olyan barátot keresnék akik rugalmasak és lehet velük jól szórakozni, bulizni. Hogyha gondolod nyugodtan írj (vagy akárki ugyanilyen célokkal).

17 éves lány vagyok úgy ahogy te, Budapest környékén.

2020. jún. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!