Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy védjem le párom ellen a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy védjem le párom ellen a fiókomat?

Figyelt kérdés
Elegem van hogy folyton feltöri a fb fiokom......már nagyon unom és akárhogy változtatgatom a jelszót feltöri mi a fenét csináljak??!
2018. nov. 9. 00:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts vele. Később se fogja tisztelni a privát szférádat.
2018. nov. 9. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Akárhogy feltöri? Talán nem olyan jelszó kene hogy “jelszó123” vagy hogy “kiscica”. Használj 2 lépcsős védelmet, telefonos autentikatort stb
2018. nov. 9. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem ilyesmi jelszavam volt hanem egy teljesen más fajta csak mivel technikus, valahogy folyton megoldja és belép. Pedig már azt is letíltottam hogy melyik eszközökön működhet a fb ,de még így is sikerűlt neki
2018. nov. 9. 06:09
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal szakítok. Ahol nem lehet magánügye valakinek,ott alapvető bajok vannak. Lapát de gyorsan. Azt azért megmondja a paraszt, hogy miért töri fel a fiókot? Milyen jogot formál erre?
2018. nov. 9. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az okos kütyük simán visszalépnek pár gombnyomásra,vagy az email fiókból egy nyomasra,,,valószínűleg nem a jelszót találja ki,csupán ismeri a készülékek és a rendszer hibáit,amiket ki tudnál zárni,de annyi beállítás,odafigyeles, nem egyszerű,mivel ez a lényeg hogy mindig mindent megjegyeznek..
2018. nov. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Cica, ez nem így megy :D Csak úgy feltörni nem tudja

Na figyelj, csinálsz egy g-mail fiókot, megcsinálod 2 lépcsős bejelentkezésre.

Ez a fiókot kötöd hozzá a fészedhez. Az előzőt törlöd. Fészed is megcsinálod 2 lépcsősre. Jelszót váltasz és minden fiókot kijelentkeztetsz.


És az egészet olyan eszközről csináld amiről eddig nem. Lehet van egy key logger a gépeden és látja mit adsz meg jelszónak. De magától fel nem töri, technikus ide vagy oda. Nem hacker, órákba, napokba, hetekbe telne míg feltöri úgy hogy technikusnak tanul és nem tudja a jelszódat.

Ezeket csináld meg amiket mondtam. Ha a jelszót tudja is az édes kevés lesz, mivel a te telefonodra fog küldeni egy sms-t és annak hiányába nem tud belépni.



Mellesleg én a helyedbe biztos szakítanék. Én is féltékeny és birtokló típus vagyok, de ez nekem is túlzás. Ez már ilyen pszichopatai birtoklás vágy. Épp eszű ember ilyet nem csinál, hogy kémkedik barátnője után.

Amúgy ha eddig gépről vagy telefonról csináltad át nézném, hogy mi van rajta. Mert biztos telepített valamit.

2018. nov. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, ha ennyire nem bízik meg benned, mégis mit vársz a kapcsolattól? Ez még csak a kezdet, lesz ennél rosszabb is.
2018. nov. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kapcsold be a kétfaktoros hitelesítést. Ez annyit takar, hogy nem elég beírni a jelszót, hanem a telefonszámodra küld egy kódot, amivel be tud lépni. Mivel a telefon nálad így ezt nem hiszem, hogy ki tudja játszani. A kód minden be lépésnél más.
2018. nov. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Fenekeld el
2018. nov. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!