Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rossz beszédkészség ellen?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz beszédkészség ellen?

Figyelt kérdés

Nagyon rossz a beszédkészségem.

Valamit szeretnék mondani akkor csak dadogás lesz a vége (najó annyira nem vészesen) de nehezen tudok kommunikálni. Meg össze-vissza beszélek:(

Ez rossz lehet a jövőbe-->gimibe, mert ha cukkolnak akkor nem tudok visszavágni mert az agyam nem reagál rá hirtelen és nem tudok akkor mit mondani. Nem tudom hogyan változtassak.Jó lenne ötleteket hallgatni.(Nem tudom megvédeni magam)

Ezért is nagyon nehezen nyílok meg.

Nincsenek barátaim, osztályom kiközösít.

Önbizalmam is lecsökkent.

Nincs kivel beszélgetnem. Szüleimmel rossz a kapcsolatom, velük se igazán beszélek.


Nade, van egy fiú akit 3 éve ismerek és tudom hogy 2 éve biztosan tetszem neki, de nem jövök vele össze mert csak 15 éves vagyok, fiatalnak gondolom magam egy kapcsolathoz meg nem akarok hamar csalódni sem. Rendesnek tűnik, próbálkozik még mindig de egyszerűen nincs értelme összejönnöm vele...

Nem tudok egyszerűen normálisan kommunikálni és szégyenlős meg elég komoly lány vagyok,zárkozott, félénk. Nem tudok mit tenni ez ellen.És ezért is hagyom szegény fiút (akivel amúgy összejönnék, de nem sokra menne vele egy ilyen lánnyal,mint én)

Meg egyébként brutál okos, integillens. Olyanokat mond, hogy én csak ámulok és bámulok és van hogy nem tudok mit hozzáfűzni.

Tudom, szánalmas vagyok de ez vagyok én.

Mit gondoltok erről?



2018. máj. 13. 21:32
 1/3 anonim válasza:
Először is, nem vagy szánalmas. Másodszor pedig a szüleiddel nem tudod a kapcsolatot kicsit szorosabbra fűzni? Szerintem fontos dolog a szülő gyerek jó viszonya. Szerintem segíthet ha először kevesebb ember előtt kell beszédet tartanod, vagy egyszerűen csak beszélned, majd egyre több. Többre vagy képes mint gondolod, mert szerintem a problémád az önbizalom hiány lehet. Én is ilyen voltam pár eve:) nem tudtam meg védeni magam, elkezdtem a sírást ha beszoltak, amióta kinyitottam a szám azóta azt mondják nagyképű lettem dehat kit érdekel mit gondolnak mások. Te is kicsit értékeld jobban magad és ne félj az emberektől. :) 18l
2018. máj. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

enis sokat dadogtam-sokat loloztam annyira h ... a fejem és kb fel evig ha izgultam barmi mar dadogtam=>stresz nalam =dadogas,ű

lol=stresz

2018. máj. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 MessorKing18 ***** válasza:

Nekem is van Csak epilepszia miatt.

Légy magabiztos. Ha olyan magabiztos vagy hogy egy íjpuskával lőnek rád de az se álít meg akkor nem fog senki se szólni tiazteletből. Legalább is nálunk ez volt. de már 18 évesek vagyunk.

2018. máj. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!