Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki érti a viselkedését?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki érti a viselkedését? Miért teszi ezt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szóval van egy fiú,az eggyel idősebb osztályból,aki nagyon tetszik nekem. Eddig úgy tűnt,a dolog kölcsönös,kereste a társaságom,volt egy randifélénk is. Nagyon jófej volt,mindig beszéltünk. De most...ahogy visszajöttünk a szünetről,teljesen megváltozott. Nem keres,még köszönni is alig köszön,van hogy nem is. Nagyon rosszul érzem magam miatta,főleg hogy senki nem tud segíteni vagy tanácsot adni nekem. A barátnőm lezárta annyival,hogy ő ilyen,ne lepődjek meg rajta.

Ti értitek a helyzetet? Én egyáltalán nem értek a dologhoz,még a „jeleket” is nehezen vettem észre.


Mindenki segítő válaszát nagyon köszönöm előre is!


2018. nov. 10. 06:35
 1/8 anonim válasza:
Nem bántottad meg valamivel?
2018. nov. 10. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Lehetséges, hogy a nyáron összejött valakivel, vagy csak szimplán más jobban megtetszett neki. Vagy csak barátként gondolt rád.

Ennyiből sajnos nem igazán lehet megmondani.

2018. nov. 10. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Köcsög simán, azért teszi.
2018. nov. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Esetleg kérdezd meg tőle..
2018. nov. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is úgy gondolom, hogy meg kell kérdezni. Egyszerű, tiszta megoldás.
2018. nov. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem hinném,hogy megbántottam,hisz az őszi szünet előtt még tök jót beszélgettünk...tényleg tanácstalan vagyok. Azt tudtam,hogy befelé fordulós még otthon is,de velem mindig tök...normális volt. Tehát nem volt zárkózott vagy ilyesmi. Talán tényleg csak megtetszett neki valaki más... A rákérdezás sajnos nem játszik a dologban,mert sosem volt kimondott dolog,hogy bejövünk egymásnak,meg nem is nagyon beszél velem.


Köszönöm a válaszaitokat!

2018. nov. 10. 12:18
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem azt kell kérdezni, hogy "Már nem szeretsz?", hanem hogy "Figyelj tök jóba voltunk szünet előtt, történt valami, amivel megbántottalak?"
2018. nov. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7 +1
2018. nov. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!