Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ilyenkor mivan? Mit kéne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ilyenkor mivan? Mit kéne csinálnom? Segitseeg

Figyelt kérdés

Hosszu lesz, de a segitsegekert es az ram szant percekert koszonom.

Eloszor is 17/l.

A rossz megfogalmazasokert, illetve mas hibakert elnezest.

Szoval, van egy 1 evvel fiatalabb srac akivel eleg furcsan alakulnak a dolgok, ha ez egyaltalan annak mondhato. A dolog ugy kezdodott, hogy tavaly nekik mi szerveztuk a golyaavatot es utanna szokott lenni egy ilyen tanc feleseg, tudjatok ezek a tipik gimis partik. Na es ott tancolni akartam vele, mert aranyosnak tartottam, de eleg felenk volt, ugyhogy hagytam. Aztan egy evig nemvolt semmi, eszre sem vettuk egymast. Most igy nyar utan, suliba a legjobb fiu baratom elkezdett rola meselni, hogy mennyire rendes meg ilyenek, mert hogy nyaron sokszor talalkozott vele kondiba es hogy jol jarnek vele. Hat mondom okes, ugy kulonosebben nemfoglalkoztatott a dolog (megkell hagyni, nyaron eleg sokat alakult, jol nezett ki), egeszen a sulis kirandulasig.

IC-vel mentunk, es ugye azok ilyen kabinos vonatok. Na, en es a barataim beultunk egy olyan kabinba, en ultem az ajtonal. Mivel sokan voltunk nem mindenkinek jutott ulohely es konkretan egy dugo volt a folyoson. Igy arra lettem figyelmes, hogy a srac mellettem all az uveg masik oldalan es koszont egy szeles mosollyal. Hat mit ne mondjak, full meglepodtem es nemtudtam mire velni, zavarba jottem, vissza koszontem es ment tovabb a tomeggel. Mikor hazaertem, egybol irtam a fiu baratomnak, hogy mondott e neki valamit es semmitsem es basszus ez olyan szellemes dolog meg most is. Ez a kirandulas utan a srac allandoan koszont, mosolygott minden. Eljott az idei evi golyabal, amit ok szerveztek. Egesz vegig nezett meg minden, es en nemszerettem volna kezdemenyeni, mert az megis a fiuk dolga. Golyabal utan is koszont meg mosolygott, nezett ilyenek. Egy ido utan eszrevettem, hogy kezd engem is erdekelni a srac. Oszi szunet utan a suliba nem lattam olyan sokszor, a termuk a suli masik felebe van. Es egyiknap baratnommel mentunk bufebe es amikor kileptem az osztalybol, izombol belenezett a szemembe, majd el es nem koszont. Ez annyira sziven utott meg rosszul esett, hogy nemigaz. Es most fogalmam sincs, hogy mivan... Mit kene csinalnom? Nemtudom eldonteni, hogy most kicsit fenn hordja az orrat, mert jol nez ki, vagy azert mert meg mindig felos. Szerintetek? Ertelmes valaszokat legyszi☺️


2018. nov. 12. 19:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Elég komplikáltnak hangzik elsőre😅

Ha ő nem lép viszont te szeretnél tőle valamit akkor valahogy beszélgess el vele kérdezz rá hogy mit érez

2018. nov. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

16 éves és irtad h felos volt, /lehet h meg az, te ismered amugy...



na szval sztem lehet h tetszel neki lehet h komoly kapcsolatot akar kitudja, de idovel iformalodik, és szeritnem annyit tehetsz h esetleg mikor belenez a szemebde odamesz koszonsz, de am csak várj írtad ő a fiu lepjen ő, de lehet h naon felos/aztse tudja h ilyenkor a nezesen kivul mit kene tegyen 16 meg nem is csoda, és ezert kelhet odamenjel hozza és köszönnöd h segitsd :D aztan ha tetszel neki az hamar kiderul nyugi :) sok sikert

2018. nov. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az hogy köszönt még nem jelent semmit. Egyszerűen nem érdekled. De attól meg elhívgatnád valahova, te is kezdemenyezhetsz attól hogy lany vagy. Hátha összejön.
2018. nov. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#1 Az a baj, hogy egyaltalan nemvagyunk beszelo viszonyban😂
2018. nov. 12. 19:45
 5/6 anonim válasza:

Szard le te is ot hidd el majd akkor megkeres!

Nekem ez mindig bevált módszer volt eskü..:D

Pl tetszett valaki annak idején, azzal elkezdtem szemezni ugyan így, mosolyogni ..aztán mikor nem keresett meguntam, onnantól kezdve flegma fejjel rá néztem és laza mozdulattal el fordítottam a fejem.

Aztán lám.. mi történt? Rám irt a Facebookon:D elég sok pasival volt ez..

2018. nov. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Jujj esküszöm hányingerem van ezektől a "kezdeményezni mégis a fiúk dolga" szövegektől.... A korlátolt gondolkodás néha elborzaszt..

Miért különbözne két ember dolga csak azért mert az egyiknek van pénisze a másiknak meg nincs.. Te id ugyanúgy kezdeményezhettél volna, ahogyan ő is volna..... De javítsatok ki ha tévedek...

2018. nov. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!