Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kéne csinálnom? 16/L

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne csinálnom? 16/L

Figyelt kérdés
Nem volt még barátom. Az osztályomban van egy srác, aki eléggé tetszik. Ő tipikusan ilyen viccelődős, nagyszájú fiú, de én visszahúzódóbb vagyok, és csak azokkal tudom igazán elengedni magam, akiket már ismerek. Eddig még nem beszélgettem vele, csak néha ilyen egyszavas jelentéktelen dolgokat. Hogy próbáljak közeledni felé, úgy hogy ne is nyomuljak feltűnően? Köszi a válaszokat. 💓

2018. nov. 11. 12:53
 1/4 anonim ***** válasza:
8%
Hat nem tudom egy meno fiu orulne e neki ha az osztaly legkockabb csaja elkezdene nyomulni ra :D
2018. nov. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%
Nézd, szerintem ki kéne lépni a komfortzónádból, nyitni a világ felé, megismerni új embereket. Az álmoskönyvek szerint nem szerencsés osztálytárssal kezdeni. Szerintem várj még, hátha hamarosan belép az életedbe egy srác, aki mer kezdeményezni, elhív randizni, te pedig megnyílsz neki. :)
2018. nov. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha szerinted összeillenétek és el tudnád magad képzelni vele akkor kis léptekben kezd el a tudtára adni, vagy kezdj el kicsit feltűnősködni, mondjuk ha mond egy rossz viccet, (ami egyébként minden humorzsákkal megesik) akkor legyél te az aki nevet, még ha tényleg borzalmas is volt, de ne legyen túl erőltetett az a bizonyos nevetés. Nyilván a haverjai elmondják majd neki, hogy szerintük neked ő bejön és majd akkor a jelenlétedben elkezdik szívatni és akkor kell az ő reakcióját figyelni, ha elpirul, akkor nyert ügyed van, de ha nagyon leszól, már-már offenzíven, akkor bukó.
2018. nov. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
70%
Házi nyúlra nem lövünk.... ezt jegyezd meg. Ha osztalytarsad akkor elvileg meg 2 évig egy osztályba fogtok járni vagyis mindennap látjátok egymást... És ha nem jön össze a kapcsolat akkor nagyon gáz lesz. Inkább keress valami hobbit ami által új embereket megtudsz ismerni és nyissál. Adj esélyt az életnek... De sose keresd mert akkor csak elmész mellette. Próbáld meg mindig felmérni egy helyzetben amitől félsz hogy mi a legjobb és a legrosszabb ami tortenhet. Ez sokat segít...nekem így sikerült megnyílnom.
2018. nov. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!