Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiu aki tetszik nekem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiu aki tetszik nekem?

Figyelt kérdés
Van egy fiu az osztalyban aki lehet tetszik nekem de van baratom akit szeretek..Probalom elnyomni az erzeseimet, nem ra nezni az iskolaban de nehezem megy mert hasonlit a haja a baratomra meg az arca is valamennyire..ugy kezdodott hogy ugy lattam nez engem, es en elgondolkodtam hogy lehet tetszek neki. Egyre tobbszor van olyan hogy undinak talalom a kinezetet meg ilyenek meg harag van bennem iranta, nem gondolok ra annyit de en ezt novelni akarom, hogy tehetnem?

2018. nov. 16. 05:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Mit csinálsz gyerek? Törődj a barátoddal.akit szeretsz mert nem fogsz kapni másikat vagy többet mert na az élet pofon. Különben utálatos leszel és kihasználsz másokat csak mert mást érzel vagy tetszik neked más. Felejtsd el. Ennyi. Ha mégis bedőlsz magadnak elveszíted azt akit szeretsz.
2018. nov. 16. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 October15 ***** válasza:

1.: Mit szívtál? :D


Kérdező: Tehát tetszik egy fiú [a tetszés külsőre vonatkozik] aki hasonlít a barátodra... őőőőőő.. :D Csak én nem látom a problémát?

2018. nov. 16. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hat probalok ra koncentralni, ketszer annyit lenni vele, a baratomra gondolni ha eszembe jut a gyerek meg irni neki akarhanyszor meglatom a gyereket
2018. nov. 16. 08:02
 4/10 A kérdező kommentje:
8 honapja vagyok egyutt a baratommal, egy odaado, cuki, aranyos, kedves, imadnivalo fiu, nagyon szerencses vagyok vele es tovabbra is vele szeretnek lenni de nagyon zavaro a masik fiu
2018. nov. 16. 08:13
 5/10 anonim ***** válasza:

ugy kezdodott hogy ugy lattam nez engem, es en elgondolkodtam hogy lehet tetszek neki

-igen így szoktak kezdődni ezek.

A Földön a több mint hétmilliárd emberből kb 3,5 milliárdnak tetszel és bizonyos szempontból hasonlít a barátodra.

De ezért nem kéne elfelejteni, hogy a barátod "milliók közt egyetlenegy"

-mert a hasonlóságot felülírja az a csodálatos dolog, hogy minden ember más és más

"Okuljatok mindannyian e példán.

Ilyen az ember. Egyedüli példány.

Nem élt belőle több és most sem él

s mint fán se nő egyforma-két levél,

a nagy időn se lesz hozzá hasonló."

Egy japán (ráérő)tudós megvizsgált sok ezer hópelyhet - és megállapította: mind hatszögű kristály, de nincs két egyforma. Még hópehelyből sem.

[link]

2018. nov. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A jelenlegi kapcsolatom nem igy kezdodott
2018. nov. 17. 21:08
 7/10 A kérdező kommentje:
Azt mondjatok szeretem a sracot? Igazabol ha szeretem, ha nem a baratom egy kincs szamomra es semmi penzert nem hagynam el es nem tornem ossze a szivet
2018. nov. 17. 21:10
 8/10 anonim ***** válasza:
akkor jó
2018. nov. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Senki nem mondta neked, hogy szereted a másik srácot. Felejtsd el és legyél a barátoddal
2018. nov. 18. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Napi szinten latom sajnos.

A baratommal tokre el tudok feledkezni rola, kitalaltam hogy mivel egy osztalyba jarunk es nem mindig vagyunk egy oran, zenet hallgatok szunetben es olvasok meg ilyenek, oran meg rendesen jegyzetelek es figyelek, ra se hederitek



Amugy volt mar valaki ugy mint en? Kerlek mondjatok el mi lett a vege

2018. nov. 18. 06:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!