Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan hagyott el/jogosan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan hagyott el/jogosan duzzog?

Figyelt kérdés
A (mos tmár volt) baratnöm megsértödött, söt, szakitott velem, mert leszoltam öt. Tudni kell rola hogy szabadidejeben szeret festeni. Akarhányszor vettem neki ecsetet, mindig levagdosta (ugymond formara vagta az eseteket) a veget, mert zavartA hogy valamelyik hosszabb s valamelyik rövid. En erre mondtam hogy ez engem zavar söt elhagyom ha nem hagyja abba. Azt mondta hogy ezek szerint nemm is szerettem meg hogy cska kihasználtam. Mindig elltakkaritott maga utan, de engem igy is zavart. Masnap elment, de hagyott egy üzenetet hogy miert. Leirta hogy az ecsetes ügy miatt. Jogos? Szerintem nagyon gyerekesen viselkedett. Helyesirast nezetek el. 19f a baratnöm 17l

2018. nov. 17. 14:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%

xDDDDD

Mint akik tegnap ballagtak oviból.

2018. nov. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%

"En erre mondtam hogy ez engem zavar söt elhagyom ha nem hagyja abba."


Hát most megkaptad.

2018. nov. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%
Te viselkedsz gyerekesen, szánalmas ez az egész történet. :D A hülye ecsetek miatt már fenyegetőzöl a szakítással? Jesszus ember...19 évesen ennyire agyatlan vagy? Bolhából elefántot csinálsz. Jól tette a kiscsaj, hogy szakított veled.
2018. nov. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 DollarDog ***** válasza:
95%
Szakitani akartál vele az ecsetek miatt, hát ő megtette e felé a lépést, erre pedig sír a szád. Másképp is kifejezhetted volna magad és semmi gond nem lenne. Megprópálhatod kiengesztelni valamivel, valamint változtatnod kell a hozzáállásodon, de nem húznám a dolgokat a helyedben, csak ha igazán szereted akkor.
2018. nov. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Engem hosszú idő után dobtak, mert nem érez semmit..

Persze le lettem baszva hogy én mért nem utálom őt ezek után:/

2018. nov. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%

Ember... Ő a festő. Ő tudja milyen ecestekre van szüksége. Te lópikulât se értesz hozzá és valószínűleg rossz ecsetet vettél. Ő nem akarta ez megmondani, inkább használhatóvá tette.

És mindezen még te háborodsz fel? Megérdemelted bakker.


Egyébként a legtöbb ecsetet muszáj egy kicsit megnyesni, főleg az olcsóbbakat. De te ehhez persze nem értesz, csak zsörtölődsz.

Üdv, egy festő.

2018. nov. 18. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Kedves utolso! Barkitöl kap ecsetet, mindig levagdossa a veget. Nem csak az enyimet.
2018. nov. 18. 07:56
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Jogosan, persze. Jól is tette, ha ilyen gyerekes vagy.
2018. nov. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Akkor idézek saját magamtól, ha már ennyire nehéz a felfogásod. "a legtöbb ecsetet muszáj egy kicsit megnyesni"


Egyébként ha MINDEN EGYES ecsettel ezt csinálja, akkor ez nyilvánvalóan nem egy kizárólag ellened irányuló hadművelet. Remélem nem fogod keresni a lányt, gyerek vagy te még egy párkapcsolathoz.

2018. nov. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ez érdekes én is 19 vagyok és az exem 17, most dobott, ő is fest, de ő nem vagdossa le az ecset végét, engem annyival otthagyott, hogy már nem érez semmit.. szerintem ez valamiféle mátrix lehet.
2018. nov. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!