Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Idősebb srácok! Ti mit láttok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb srácok! Ti mit láttok a fiatalabb lányokban?

Figyelt kérdés
Huszonévesek is írhatnak.

2018. nov. 23. 21:06
1 2
 11/14 anonim válasza:
#7 konkrétan leírtad az életem, annyit hozzátennék hogy akkor fiatalabbal ha meg van azaz érettség benne mint az idősebbekben, tud NŐként viselkedni és nem egy éretlen kis útszéliként..
2018. nov. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Konkrétan sok számít az , hogy egy 14 évesről van szó vagy 16 + , mert az előbbinek már van egy hangyányi érettsége ,tudatosabb gondolkodása míg 14 éves az nagyon kis lány , olyannal még beszélgetésbe sem kezdenék bele, mert azért is kattan perec ha mellé nézel, tehát le kell koptatni a kis lányt. Ami tetszik szerintem nem mindig általánosítható ,de van egy fajta báj ami ki hal 22 éves korukra kb a nőkből .Ha valaki viszont elgondolkodik komolyan, akkor jól tudja ,hogy a tinivel sem lesz előrébb mint egy húszon éves nővel , mert minden véget ér, és mindegyik nő azt hazudja öröké ..Ezeket a szavakat nem is szeretném többet hallani , mert helyből ott hagyom ha valaki 1-2 hónap után ilyent mond nekem örökké..
2018. nov. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Azt, amit egy velem egykorúban. Kb a kor engem addig érdekel még megtudom, hogy nincs-e 4-5 évnél több közöttünk. De ezt akkor, ha már "kiszemeltem".


20/F

2018. nov. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Életkoruk, külsőjük ami vonzo mindent lehet csinálni velük sportolni meg bulizni 24/F
2018. dec. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!