Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek bejövök neki vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bejövök neki vagy mi van mist?

Figyelt kérdés
Van egy fiú 9 dikben ismertük meg egymast aztan most valahogy jobb viszonyban lettunk mindig megoleltuk egymast a folyoson stb ám egyik naprol a masikra mikor mar kezdett nekem megtetszeni alig irt stb az volt az indoka h tul szar a kedve stb en meg erre irtam neki h hadjuk az egesz beszelgetest a pi**aba mit gondoltok erről?
2018. dec. 3. 18:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem indok, csak kibújt a válasz alól.

Ha tényleg rossz kedve lett volna megbeszélte volna veled vagy pedig elmondja hogy vagy akar erről beszélni vagy sem.

Most van egy fiú aki elvileg mindig ráér, de most elvileg a haverjaival építenek egy gördeszka pályát és nem ér rá, de hiába van fent sokszor engem le sem szar.Már vagy 4 napja meg se nézi, nem is válaszol, pedig már találkoztunk is és utána is azt mondta hogy tetszem neki.

És előtte volt egy másik fiú aki szintén alig írt.Megértem ha valakinek sok a dolga, sőt beszélgetek is pár olyan emberrel, de érzem azt hogy nem is érdeklem.Akinek sokkal több dolga van sokkal figyelmesebb velem és sokkal többet törődik velem, pedig ő mg éjszaka is dolgozik... De minden ember arra szakít időt amire akar.

És most kétszer beleestem ebbe a hibába hogy elhittem hogy kellek valakinek csak éppen leszar és semmit sem tesz.Annyira nem képes hogy randira hívjon.

Szerintem felejtsd el...

2018. dec. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!