Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor bejövök neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor bejövök neki?

Figyelt kérdés
Sziasztok... 17 éves fiú vagyok, ciki vagy nem ciki nem volt még komoly kapcsolatom. Viszont az utóbbi időben egy lány miatt teljesen össze vagyok kavarodva. Szeptemberben ismerkedtünk meg egy többnapos kiránduláson. Már az elején hamar össze barátkoztunk és ez odáig jutott hogy a kiránduláson mindenhova velem/velünk (oszttársak) jött. Az egy hét alatt többször megölelt, úgy voltam vele hogy ez semmi... Egyik este volt egy koncert akkor is ott volt velünk, viszont előtte a karomat átkarolva el vitt külön arról beszélgetni hogy az egyik oszttársa az ofője szerint szerelmes belé... Jó vissza mentünk egész este előttem táncolt, nekem énekelt és próbált belevonni a buliba... Jó sikerült is. Haza felé úton egy egyéb okból kifolyólag elsírta magát, én ekkor még vigasztaltam. Azóta ha a suliban találkozunk nekem külön köszön, ha engem lát oda jön, sőt valamelyik nap elment a haverjaim mellett akiket ő is ismer, meglátott engem amikor mentem azokhoz a haverokhoz és jött velem. Ha távolabb van akkor sokszor szokott nézni. Testi kontaktus is szokott lenni, gondolok itt arra hogy megfogja a karom, hasára teszi a kezét, vagy hogy marha szorosan mellém ül, vagy mellettem áll. Ezekből én is azt gondolom hogy bejövök neki, haverok is azt mondogatják és a lány oszttársaim is még kérdezték az egyik fiút az osztályomból hogy van e köztünk valami. NA DE most jön a bonyodalom... Ugyanis barátja van már több mint egy éve és előtte több hónapig ismerkedtek (amúgy ő az első neki). Úgyhogy ebben szeretnék segítséget kérni hogy most akkor merjek, ne merjek.... Mi a "helyes"? Ha bármi kérdésetek van nyugodtan kérdezzetek. Bocsi ha hosszú voltam... De előre is köszönöm a válaszokat. :)

#barát #Najóóó
2018. nov. 8. 15:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Bejössz neki. Gyanítom, hogy jobban, mint a pasija, vagy csak tetszik neki az újdonság varázsa mással.

Addig semmiképp ne folly bele a dologba, amíg együtt vannak. Ennyi esze a csajnak is lehetne, hogy ha pasija van, ne kellesse magát másnak.

2018. nov. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Még az lehet a kérdés, ha vajon te lennél a barátja és látnád hogy így viselkedik egy másik pasival miközben veled jár vajon hogy éreznéd magad?
2018. nov. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen addig nem is akarok semmit amíg barátja van, nekem is át futottak ezek a dolgok az agyamon hogy én hogy érezném magam... Ezért még csak rá írni se nagyon merek... Még amikor azt is írta, hogy majd beszélünk..
2018. nov. 8. 16:09
 4/10 anonim ***** válasza:
Vagy kicsit távolság tartóbb leszel vele és kapcsol, vagy mond meg neki, hogy hiába van pasija, ha másnak rázza magát, ribi. Komoly kapcsolat részéről nem várható akkor sem, ha veled lenne. Ha mással megteszi, veled is megtenné.
2018. nov. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A válladon síró nőkkel vigyázz. Én is rábtam.
2018. nov. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ezt a választ is megértem.. Viszont én és a pasija ég és föld vagyunk... Ő nagyképű (erről a lánnyal is beszéltem és egyet értett), enyhén beképzelt... Bár lehet hogy a lánnyal szemben nem... Viszont én (nem a saját véleményem hanem más embereké.. Tudom sablonosan hangzik) kedves, barátságos vagyok... Pont olyan mint a lány... Szóval erre is tudok gondolni hogy lehet változást akár...
2018. nov. 8. 16:53
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem nekem sírt hanem... Egy kabinban utaztunk... Elfoglalta valaki a helyét... Én WC-re mentem.. Mikor vissza mentem már ott sírt magában..
2018. nov. 8. 16:55
 8/10 anonim ***** válasza:
Vagy szimplán tartalék vagy. Boccs, de ezt bárhogy is nézzük, a csaj ribi. Ha veled akarna lenni, szakítana a sráccal. Helyette mind2töket hülyíti.
2018. nov. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ehjjj.. Értem köszi.. De akkor se tudok annyira bunkó lenni, hogy hirtelen eltávolodjak tőle.
2018. nov. 8. 17:10
 10/10 anonim ***** válasza:
Hahó,kifogtal egy pichát.
2018. nov. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!