Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti mennyire tartájtok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mennyire tartájtok ezt ijesztőnek? :D

Figyelt kérdés
Szóval van egy osztálytársam aki tetszik és így facebookon sem az ismerősöm meg sehol sem es ehhez képest pl. Ma beszéltünk és elöző este meg kutakodtam utánna a facebookon...jó na...és mondom neki milyen cuki a macskája de az nem is esett le akkor hogy ha én nem kutakodtam utánna volna akkor gyakorlatilag nem is tudtam volna hogy van macskája akkor tudtam meg :D és a lényeg hogy neketek egyáltalán feltűnik ez?mert amugy alig beszélek vele de annyit kutakodtam utánna hogy még azt is tudom mikor van a szüleinek a házassági évfordulója :D
2018. dec. 5. 22:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem vagyok fiú, de ránézni valaki facebook-jára, abban még nincs semmi, max. azt gondolja, hogy érdeklődsz utána (vagy unatkoztál épp, végülis ki tudja?). Főleg, ha sok képén vagy friss képén van macska, akkor miért ne tudhatnád?
2018. dec. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jó mondjuk ez igaz
2018. dec. 5. 22:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a barátommal játszottam el ezt, csak annyi, hogy őt facebookról ismertem meg. De lazán rákérdeztem, hogy a tesója miért van egy vaddisznófejjel a profilképén? Kicsit meglepődött, de annyira nem ijedt meg. Most meg már fél éve együtt vagyunk.
2018. dec. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én semennyire, szeretem a stalker lányokat. :D
2018. dec. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!