Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi tévő legyek vele kapcsolatban?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek vele kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel Tinderen talalkoztunk de ugyan abba a sulib jar mint en es eleinte beszelgettunk sokat elhivtam egyszer egy talalkara is de azota nem nagyon beszelunk messengeren, pedig probalkoztam de csak 1-2 szavas valaszokat irt ilyenkor mit csinaljak?

2018. szept. 11. 18:26
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát.. Két dolog lehetséges. Vagy félénk és nem mer 'nyomulni' és/vagy rád írni. Ebben az esetben szerintem írj neki, kérdezgesd dolgokról, amikre kifejtős válaszokat kaphatsz, hogy jobban elengedje magát veled:)

Ha pedig nem ez van vele, és egyáltalán nem így 'ismered' akkor talán nem jössz be neki annyira, mint azt hitted. Vagy csak barátként tekint rád.

De így belegondolva, lehet el kellene hívnod még egy találkozóra, és ott majd kiderül, hogyan is néz rád.

Remélem segítettem!^^

2018. szept. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!