Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kolis korrepetálas, mire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Laddze kérdése:

Kolis korrepetálas, mire számítsak?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Első éves kolis hallgató vagyok és van egy szaktársam akit annyira ismerek csak, hogy egyszer-kétszer beszéltünk és küldött anyagot. A lényeg az, hogy vizsgázunk mind a ketten januárban egy tárgyból és megkérte, hogy korrepetáljam belőle. Megmondtam neki, hogy nem vagyok rossz de nem is vagyok a toppon belőle és így is akarta hogy segítsek. Mire számítsak? Csak mert tényleg kész vagyok csak tanulni de nem tudom, hogy van-e bármilyen hátsó szándék ;).


PS: A lány amúgy bejön nekem, de mind a ketten kissé visszahúzódóak vagyunk.


19/F



2018. dec. 16. 05:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne gondold túl a dolgot bro :D
2018. dec. 16. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem túl sok poreszt nézel, nem fog egyből a dákóra cuppanni :DD
2018. dec. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyenbe kár belegondolni többet. Ő valószínűleg csak segítséget szeretne kapni, hogy tudjon alkotni valamit a vizsgán.

Valószínűleg nem most tervezi azt, hogy férjet keressen magának ezen a korrepetáláson.

2018. dec. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
35%
ez szex lesz :D
2018. dec. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igazatok van szerintem is, csak néhány barátomnak elmondtam és nagyon erre hajaztak... én is azt gondoltam, hogy ez nem egy nagy dolog, bár tényleg megfordult a fejemben egy két lehetőség :p
2018. dec. 17. 16:19
 6/7 anonim ***** válasza:

Most valószínűleg még nem tervez ilyet, de ha jól megy a korrepetálás, és sikeres a vizsga, utána lehet, hogy több is lesz belőle.

Egyelőre még ne hajtsd túl a dolgot.

2018. dec. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
lett belőle valami?
2019. jan. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!