Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Amiota fogytam 5...

Mit tegyek? Amiota fogytam 5 kilot, egyszeruen mindenki fel akar hizlalni, mint egy disznot, allandoan kajaval tomnenek.

Figyelt kérdés
Nemregiben sikeresen megszabadultam 5-6 kilotol (40rol 34,35-re fogytam). NEM VAGYOK ANOREXIAS stb, imadok enni. Jah, 159 cm vagyok. Csaladomtol napi szinten 50szer megkapom azt, h nagyon csunya vagyok mostmar, muszaj 5 kilot hiznom. Pedig nem akarok. En egyszeruen igy erzem magam jol es boldognak. Hozzateszem, rengeteg energiam van, napi szinten gyaloglok kb 10 kilometert, neha tancolok esetleg futok. Allandoan azt mondjak, hogy korhazban fogok kikotni. Pedig nem. Annyit eszem, amennyit szuksegesnek erzek. Tobbet nem. Soha nem voltam egy nagyon evo tipus, mindig is keveset ettem. Egy nagyon fontos dolog, hogy konkretan a csaladom miatt fogytam le, hisz 40 kilosan allandoan azt mondtak, hogy vastagok a combjaim, el vagyok hizva. Lefogytam, erre fel meg ez a baj most...... Ha nem eszek, egyszeruen kikeszulnek. Hiaba mondom, hogy kihanyom, nem erdekli oket. Ha nem esik jol valami, akkor azt egyszeruen nem fogom megenni, legyen szo akar pizzarol, vagy csokirol☺
2017. aug. 9. 21:46
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Menj orvoshoz, beteg az agyad!
2017. aug. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
65%
155 cm vagyok es 35-36 kg kb. En jol erzem igy magam, de ha tudnek hizni par kilot lehet jobban ereznem magam. Egyebkent nekem sose mondjal hogy korosan vekony lennek... csak azt hogy johetne par kilo.
2017. aug. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

KEdves elso:

Miert menjek orvoshoz, ha igy jol erzem magam? Nem vagyok anorexias, rengeteg energiam van, mint mondtam. Keress egy okot ,amiert tenyleg orvoshoz kellene menjek

2017. aug. 9. 21:56
 4/8 anonim válasza:
68%

Én 161 cm és 41 kg vagyok.. én is mindig megkapom ezt, de ha már lefogyok 39-re, akkor látom én is, hogy nem jó, pedig ugyanolyan jól érzem magam! Szerintem jobb volt az a 40. :)

21L

2017. aug. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%

Mert kórosan alultáplált vagy és azt hiszed ez jó neked


De végezzünk egy gondolatkísérletet

Agy és gerincvelő = 2 kg

5 l vér = 5 kg

Vázizomzat, = 8 kg

Nyirokkeringés, kötőszövetek = 6 kg

Zsírszövet ( minimum az életbenmaradáshoz 12 % egy nőnek ) = 5 kg esetedben, de tekintve, hogy még tudsz mozogni inkább 6-7 kg

159 cm es egészséges női csontváz 10 kg


Összesen 36-38 kg, és nem számoltam a tüdőt, bélrendszert, gyomrot, szívet


Vagyis már a csontozatod sem egészséges, izmaid meg nincsenek...ha továbbra is éhezteted magad, a teljes csontvelőd helyén zsírszövet lesz, teljesen degradálódik a csontszöveted, vázizmokat is lebontja a szervezet, aztán meg a szívizmot.


Ha valamilyen csoda folytán 2 évnél tovább élsz még, akkor a csontritkulás miatt jönnek majd a törések, combcsonttörés, ami normális csontvelő hiányában nem fog normálisan összeforrni és deformálódik a csont, ami a járást fogja akadályozni, folyamatos fájdalmak mellett.


Vagy elvisz egy szívroham esetlwg egy nátha miatt légtésleállás...

2017. aug. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De en tenyleg jol erzem igy magam. Soha nem ehezem. Rengeteg energiam van, sot neha tul sok. NEM KOPLALOK
2017. aug. 9. 22:21
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de a 34 kg nem normalis a 159 cmhez... a 34 kg egy gyereklany sulya kb! Nem egy noe....
2017. aug. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
13 eves vagyok☺
2017. aug. 9. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!