Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti hogy fogadnátok ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti hogy fogadnátok ha ilyen helyzetben rátok írna egy srác?

Figyelt kérdés

Mondjuk,hogy szeretitek az illetőt sőt még tetszik is nektek,sokáig nagyon jóban voltatok,de tovább nem ment a dolog mert nem kaptatok visszajelzést a fiútól. Szóval már letettetek róla és adtatok esélyt egy olyannak aki régóta próbálkozik és ez idő alatt kicsit hidegebb lett a kapcsolat a másikkal,persze nem kell túlgondolni,csak egy kicsit,sokkal kevesebbet is beszéltetek.

Aztán a társaddal már szétmentetek

Egy 4 hónap után(akkor volt utoljára találka) hogy fogadnátok ha egyszer csak rátok írna az első fiú hogy milyen volt a félévetek vagy valami? Ezek után,adnátok-e neki másik esélyt úgymond? Érdekelne még titeket és eljárkálnátok többet vele?


Mert tényleg,az van,hogy nem tudtam kimutatni mit érzek,képtelen vagyok rá. Pedig nagyon szeretem és tetszik is mint az állat,de neki erről szinte fingja sincs. Még 2 másik csajt is visszautasítottam mert csak ő érdekelt,de hogy neki elmondjam..azt már nem. Komolyan,ti hogy fogadnátok,hogy a volt célpontotokról, akitől szinte teljesen továbbléptetek,mert hogy nem viszonzott sokat,kiderülnének ezek?


2018. dec. 21. 14:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy a lány már lemondott rólad, s ez a vonat elment, de az is lehet, hogy még mindig gyengéd szálak fűzik hozzád. .

Én nagyon örülnék neki, azzal soha nem tehetsz rosszat, ha ráírsz, mert hidd el, nagyon értékeljük, ha valaki veszi a fáradtságot, és megkérdezi, hogy vagyunk, akár hosszú idő elteltével is. Én személy szerint szeretem, amikor egy fiú újra “felbukkan”.

19/L

Szerintem nincs mit veszítened.

2018. dec. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt egy fiú akibe szerelmes voltam. Sajnos külön váltak az útjaink. Nem tudom még mindig hogy tényleg szeretett-e vagy csak viccelt velem. ( Bonyolult történet)

Ha most rámírna akkor annak nagyon örülnék.

Szerintem írj rá. Ha esetleg hiányzol neki nagyon örülne.

2018. dec. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszike.

Hát,ahogy vége lett a középsulinak,vagy akár mondhatom azt is,ahogy elkezdődött a 12.osztály,sokkal kevesebbet taliztunk. De mondjuk amikor igen akkor is ugyan olyan jó fej volt velem és sokat piszkált. De írni sose írtunk

Aug-ba volt egy kis városi buli,ott futottunk össze legutóbb,egész végig velem foglalkozott,de azóta meg nem keres. Utóbbi 1-2 évben végig ez volt..nagy ritkán találkoztunk valahol,valami alkalmából,akkor aztán azok a találkák elég tartalmasra sikerültek..de utána megint hónapokig semmi. Sose volt az,hogy ő magától rám írna.

Így van az,hogy nem értem,akar-e még valamit..vagy már csak a formalitás végett piszkál ha összefutunk

2018. dec. 21. 20:26
 4/4 anonim válasza:
Valószínűleg csak azért nem írt,mert 'lemondott' rólad..És próbál rajtad túllépni.Mindenesetre egy próbát megér.
2019. jan. 3. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!