Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg így van ez lányok?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg így van ez lányok? Mitől tudnátok bízni egy ilyen emberben? 18/F

Figyelt kérdés

A mai lányok nagyon félnek (megértem amúgy és van alapja ha csak az itt köröző férfiakra gondolok amiket olvasok és amikről panaszkodnak a lányok) interneten keresztül ismerkedni. Azoknak akik meg komolyan gondolnák és tényleg szeretnének neten ismerkedni azok el vannak nyomva. Nem jut el azokhoz a lányokhoz akikhez el akarja juttatni mert a "Szórnálak lalika 56/F" és társai spamelnek mindenkit aki csak megemlíti, hogy lány.

Rengeteg keselyű nézi és lesi a gyk topikokat és keresi az elkeseredett egyedül lévő, esetleg szűz lányokat és majd ők nagy lovagok megszabadítják minden bánatától és jól megraknák. Majd eldobná nyilván.

Én, aki komolyan gondolok mindent és nekem ez megy a legjobban interneten, írásban beszélgetni (mert igaziból ismerkedésnél meg mindennél úgy van, hogy azt erőltesd amiben jó vagy mert akkor lesznek sikereid) de nem tudok érvényesülni az ilyen emberek miatt. Nagyon kevés lányhoz jut el a szavam és még kevesebb gondolja komolyan pont az ilyen férfiak miatt. Azt hiszik ez csak valami szerep, hogy én is csak kihasználnám mert a lányok ehhez szoktak és félnek ettől.

Nem tudok érvényesülni és nem tudom velük elhitetni komolyan gondolom. Ha egy lány is küld képet és megdicsérem milyen szép nem hiszi el és csak azt hiszi meg akarom dugni és letilt... (Viccen kívül volt ilyen)

Pedig szűz vagyok, nem is véletlen, keresem az olyan lányt aki értékel és komolyan vesz. Sokan ezt se hiszik el mert ezt csak azért mondom, hogy még jobb legyen az álcám és ne gondolja azt, hogy csak arra kellene.... Mindegy ezek már tényleg abszurd dolgok.

Hogyan és hol lehetne neten olyan lányokkal ismerkedni akik értékelik a kedves és őszinte, tiszta szívéből tudó és szerető fiúkat? Mert elegem van, hogy hónapokig mondom neki, hogy szép és beszélgetek vele ismerkedek és egyszerűen mintha idegen lenne, nem hisz a szavamnak és eldob. Volt, hogy 2 hónapig ismerkedtünk, taliztunk is és semmi. Teljesen átnézett rajtam és egyik fülén be másikon ki amit mondok. Hogyan lehet elnyerni a bizalmukat a lányoknak? Én minden tőlem telhetőt megteszek és tényleg nem olyan vagyok akinek a nő csak arra kell, hogy kiélje a vágyait utána annyi. Nekem minden más is fontos, egy párkapcsolat sokkal többről szól! Ezeket szeretném megtudni. Ha egyet kívánhatnék most karácsonykor akkor az az lenne, hogy az élet hozzon össze egy ilyen nővel aki hisz bennem és nekem!

18/F



2018. dec. 24. 20:34
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Naszóval.

Mivel, kiírtad ezt, tuti írtak rád lányok. És igen, félünk, hogy ne érjen minket annyi csalódás. Én is óriásit csalódtam, akiről azt hittem, hogy az igazi. És szerintem tiniribikkel ne is állj szóba, mert ők csak arra a bizonyos dologra mennének. Ha ez mind igaz, amit írtál magadról, akkor jár a taps. Szerintem nincs veszve semmi, ha türelmesen vársz, biztos rád talál az igaz szerelem. Csak ne siess, és ne hozz elhamarkodott döntéseket, mert rossz sülhet ki belőle.

17L

2018. dec. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!