Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek milyen lányok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek milyen lányok jönnek be?

Figyelt kérdés

Személység, kinézet...

Kort is írjatok légyszi.



2018. dec. 15. 21:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
25%
"Személyiség"
2018. dec. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
#1 Bocsánat, félreírtam.
2018. dec. 15. 21:33
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Számomra az ideál

Kinézete: főként először a fejét nézem meg ha az bejön akkor, megnézem az alakját én a vékonyabb lányokat szeretem de nem a pálcikákat. A barna haj és szem jön be ezek mellett.


Belső: legyen kedves, humoros és én személyszerint szeretem azokat a lányokat akiknek van egy kis egoja. De persze ez mindenkinél más szóval ez csak egy nézőpont.

2018. dec. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
#2 Köszönöm a válaszodat!
2018. dec. 15. 21:39
 5/18 anonim ***** válasza:
Ja és ez lemaradt: 16/f ha már kérdezted
2018. dec. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem hülyeség ez az "ideál" dolog. Nekem a legtöbb lány tetszik :)


19F

2018. dec. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:

Nekem az arc a legfontosabb aztán fenék/csípő (mell anyira nem lényeges),ha a külsöt nézzük.Festet hajszín nekem nem kön be,ha nagyon látszik rajta hogy festve van.

Ha a belsőt, akkor legyen humoros,kedves és legyenek közös témák,(pl.sport, hasonló stílusú filmek,stb.)

És nálam kizáró ok,ha egy csaj cigizik

18/F

2018. dec. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
80%

Nincs konkrét lány ideálom külsőre. Bejönnek a nagyon vékony ("deszka") lányok és a picit ducibbak is. Hajszin megint mindegy és a szem színe is. Arcra az a lényeg, hogy tetszen, ami nálam nagyon széles skálán mozog. Külső jegyeket illetően annyi a legfőbb kikötés, hogy születés óta nő legyen az illető. Nem szeretem a cica babákat, se azt aki nagyon sminkkel.

Előnyt tud jelenteni, a fogszabályzó (az valahogy nagyon bejön) és a szemüveg.


Belsőre aki vicces, okos és kedves. Szeretem a mosolygós vidám lányokat. Sok lánynak nincs egy önálló gondolata (ezt inkább fiatalabbaknál vettem észre) kb ilyen párbeszédek zajlanak le:

-Mit szeretnél csinálni??

-Nem tudom.


-Éhes vagy??

-Igen.

-Menjünk enni valamit??

-Nem tudom, ahogy gondolod.

-Mit szeretnél enni??

-Nem tudom.


És sorolhatnám a végtelenségig. Nem szeretem, ha nincs a lánynak egy saját gondolata és nekem kell meg mondani mindíg, hogy mi legyen.



Nagyjából ennyi az amit ténylegesen igénylek egy lánynál. Meg persze az alapok, hogy meg legyen a közös téma. Ne legyen vita, tudjunk megbízni a másikba és ami a legfontosabb szeressük egymást.

2018. dec. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

nem a fontossági sorrendben írom

legyen magas


arcra lehet átlagos, (itt vannak átlagosak, akik bejönnek és vannak szintén átlagosak, akik nem) de ahhoz társuljon egy jó frizura, ami agyon hozzá illik.


ne legyen csont, de ne telt, bár ha magas, akkor az utóbbi nem igazán számít


kerek feneke legyen (öszinte vagyok bocs)


legyen bújós, szeresse a sok közös programot, vidám, hogy változzon a komorságom, őszinte és ne küldözgesen magáról mesztelen képeket, ahogy azt az egyik tette.

2018. dec. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
0%
Lapos has kerek fenék, és meg vagyok véve :D amúgy meg ez csak az első szűrő, a második az intelligencia. Valahogy még nem sikerült ezt mind egyszerre megtalálnom, szóval lehet ez csak a mesékben létezik. :(
2018. dec. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!