Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy reagálnátok, ha a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy reagálnátok, ha a barátotok elmondaná, hogy gipsz fétise van?

Figyelt kérdés
Egyszercsak váratlanul előállt ezzel, hogy már egy jó ideje, kiskora óta érdekli ez őt, úgy hívják gipsz fétis. Még sosem volt gipszben semmije, de azt mondja, szeretné egyszer kipróbálni és már régóta izgalomba hozza, ha lát valakit gipszben. Kicsit értetlenül állok ezelőtt,még sosem hallottam ilyesmiről. Tanácsolnom kellene neki valamit ezzel kapcsolatban? Lehet/kellene őt ebben valahogy támogatni, vagy inkább valahogy le kellene beszélni (már ha lehet)? Azt mondja, csak nekem mondta eddig el, bennem bízott meg egyedül ennyire. Ti mit tennétek?
2018. dec. 1. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem értem hogy mért mondaná el ,de ha elmondaná .Anyut mondanák rá hogy :ok
2018. dec. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*annyit bocsi hülye auto correct
2018. dec. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
Eltörném a farkát
2018. dec. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez nem fétis, nem ez izgatja, csak kíváncsi rá milyen lenne.

Én is kíváncsi vagyok rá, hogy milyen lehet, soha nem volt eltörve semmim. De valahogy nem sírom teli a párnám miatta.

2018. dec. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Eltörném a karját had élvezkedjen
2018. dec. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha szereted, es nem zavar teged a fetise, akkor tamogatsd, ha pedig zavar, akkor valamilyen kompromisszumot kothettek...
2018. dec. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Törd el a kezét
2019. jan. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!