Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudhatom, hogy belém...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, hogy belém szeretett a legjobb fiú barátom?

Figyelt kérdés
2019. jan. 3. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:
onnan,hogy meg akar kefélni
2019. jan. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
Hát ha rám gondoltál, akkor csak annyit mondok, hogy igen 😀
2019. jan. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sok mindenből
2019. jan. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nagyon sok jele van neki, figyeld meg miket csinál agy mond amit eddig nem szokott. Ha többször szeretne veled lenni vagy ilyenek ...akkor szerintem biztos többet érez irántad
2019. jan. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát ez velem is előfordult és igaza van az előttem szólónak mindig vele akartam lenni és állandóan bókoltam neki, visszagondolva lehet hogy elég kínos volt. :D
2019. jan. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Vinczesara válasza:

Ha keresi a tarsasagod, udvarias veled, ha meglat, felderul, ha pl csoportmunka van suliban, veled akar lenni, stb.

Amugy hány évesek vagytok?

2019. jan. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!