Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nem tudom mitcsináljak belém...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mitcsináljak belém szeretett két fiú akik ráadásul legjobb barátok?

Figyelt kérdés
en is szeretem oket de nem tudok választani az egyikbe már ugy ahogy beleszerettem de akkor vege a barátságuknak felek hogy rossz dontest hozok
2018. márc. 4. 09:19
 1/5 anonim válasza:
100%
Hát szerintem hagyd el az országot.
2018. márc. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Mindkettővel úgysem járhatsz.

Ha kettő közül választanom kéne ilyen esetben, egyiket se választanàm. Igy nem teszem tönkre a barátságot.

Lehet h kicsit rossz lesz neked, de erős csaj legyél, és keress mást!

28N

2018. márc. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
32%
Gruppen szex. Meg van oldva.
2018. márc. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
21%

Édeshármas.

Minden este.

2018. márc. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem szereted egyiket se annyira, hogy esetlegesen miattad menjen többre a barátságuk (merthogy ez is benne van a pakliban), akkor ne tegyél semmit. Ha biztosan szereted valamelyiket, akkor azzal gyere össze. Ha egyiket sem, akkor hagyd őket beken es ne kabitsd egyiket se.
2018. márc. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!