Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor mit akar?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mit akar?

Figyelt kérdés

A legjobb fiú barátomról lenne szó többet érzek iránta mint barátság ezt tudja ő is és bevallotta kicsivel többet érez irántam ő is.

Tudom most nem lehet neki kapcsolata több okból is a szülei nagyon beleszólnak a kapcsolataiba meg stb.

De állandóan féltékenykedik ha beszélek egy fiúval vagy találkozók egy fiúval egyből kivan akadva és számon kér (ezzel nincs bajom sőt tetszik ,hogy féltékeny )

Akár hajnalokig is fent marad velem ,hogy véletlenül se beszéljek fiúkkal rajta kívül.

A napokban felhozta a csók témát ,hogy legszívesebben megcsókolna ha tehetné de tudja ,ha megcsókolna csak szenvednék amiatt ,hogy nem lehetünk együtt.

Attól tart ,ha később együtt lennénk valamikor nem működne a kapcsolatunk és szakítanánk annyi lenne a barátságunknak is és ezt nem akarja. De megírta ,hogy nem akarja ,hogy más fiú elvegyen tőle engem..

Ki akar magának sajátítani ,hogy rajta kívül egy fiú se érdekeljen engem csak ő.


Azt írta 1-2 év múlva lehetne valami köztünk csak..de ha tudja most úgyse lehetne semmise akkor miért csinálja ezt az egész dolgot?



2019. jan. 12. 10:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ha az ember elmúlt már tizenhat éves, akkor eljön az ideje, hogy meg KELL beszélnie az ilyet szüleivel, a saját érdekében is.

Most az, hogy beleszólnak hogy lehet-e kapcsolata vagy sem... Ez egy olyan dolog, amit úgysem fognak tudni örökké kontrollálni, úgyis ki fog szakadni, és tényleg ebben a korban semmi értelme nincs.

Ha mondjuk a szülei keresztények, és amiatt nem engedik mert "húha akkor lenne házasság előtti szexuális kapcsolat", akkor egyszerűen nem kell előttük vagy a házukban ilyeneket csinálni, de a többit meg lehet oldani.

Egyébként sem értem, hogy miért szól bele egy szülő ennyire a kapcsolatokba, hogy még csak nem is lehet. Ennek semmi értelme, mert többet árt mint használ. Hiszen emiatt csak egyre erősebb ellenszenvet kezd érezni szülei iránt, mert ő maga is érzi, hogy ez a fajta elnyomás túlmutat a védelmén.


Viszont ha a srác ezt nem tudja semmilyen módon lekommunkálni a szüleivel... Akkor lehet nem érett meg még ő sem erre. Persze nem azt mondom, biztos van olyan eset, ahol tényleg lehetetlen egy szülővel normálisan megbeszélni bármit is. De akkor meg mondja azt, hogy akkor meg nem érdekli, és nem kell tudniuk róla. Csak hát ez a rosszabbik eset, a beszélgetés mindenképpen meg kell próbálni.

2019. jan. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerelmes beléd csak nem lehettek együtt és fél hogy később nem így lesz, elmúlik ha nem lehettek együtt.
2019. jan. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ennek igy nincs sok értelme. Ő szenved, te meg korlátozva vagy. Mondd meg neki, hogy vagy megbeszéli a szüleivel vagy viszlát. Magát is tönkre teszi ezzel meg téged is. Egyikőtöknek se jó...
2019. jan. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És ahogy elmondta még barátnőt se akar egy ideig. Akkor mi értelme ennek az egésznek?🤷🏼‍♀️
2019. jan. 13. 10:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Pofozd fel hátha egy kicsit észhez tér.
2019. jan. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!