Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "A tökéletes" első csók?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"A tökéletes" első csók?

Figyelt kérdés

Még az elején fontos információ, hogy lány vagyok.


Szóval történt az, hogy megismertem egy lányt, akivel már a kapcsolatunk legeleje is egész különleges volt.

De egy szó mint száz, a lényeg az, hogy egy legjobb barátságnak induló dologból valahogyan mindkettőnk oldaláról szerelem és vonzódás lett.

És mint látható, amivel kapcsolatban segítséget kérnék, az az első csók témája lenne.

"Vészesen" közeledünk ahhoz, hogy megtörténjen, és bizonyos tényezők miatt szinte biztos, hogy én fogom kezdeményezni.

Viszont itt jön a bravúros rész, ugyanis míg nekem úgy hozta az élet, hogy fiúval és lánnyal is van már tapasztalazom, neki ez az első csókja lesz.

És szeretnék neki egy egészen különleges első csókot adni, és van már rá elképzelésem, de kíváncsi vagyok, hogy másoknak mi a véleménye erről.

A lehetőségek korlátozottak ugye, hiszen két lányról van szó, és ugyan lehet nem származna belőle semmi gond, de bennem mégis itt van hogy nem szeretném ha nyilvános helyen történne.

Az mennyire lenne romantikus, ha nálam vagy nála történne?

Hogyan lehet minél tökéletesebbé tenni az elsőt?

Van valakinek tapasztalata esetleg olyan helyzetről, mikor valakinek vele volt az első csókja?

Mint ahogy a topic adja, "tini" korosztályba tartozunk, ezért ilyen problémas az egész :D

Viszont a tippekért, segítségért nagyon hálás lennék:)



2019. jan. 12. 22:10
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Nem vagyok leszbi témás, de szerintem úgy add, hogy érzéki legyen. Hisz az első lesz neki tehát nem fogja egyhamar elfelejteni.
2019. jan. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
8%
Jézus... mivé lett ez a torz világ?? Gyereket örökbe fogadni, erősen nem ajánlott nektek, ha majd arra a pontra juttok!
2019. jan. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Második te hihetetlen sötét ember lehetsz. Gyereket neked sem ajánlatos tervezni.
2019. jan. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Csak ne gondold túl az egészet, nem kell ráparázni, a lényeg, h kedvelitek egymást,így nem sülhet el rosszul.Érzésből, ne tervezd meg előre.
2019. jan. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%

Hogyan lehet a második komment 55%ban hasznos? Hova tart a világ..

Az ilyenekkel ne foglalkozz Kedves Kérdező! Szerintem lehet romantikus ha valamelyikőtöknél történik, ha nem akarod nyilvánosan.

2019. jan. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
81%

Szia!

Én is lány vagyok, és nekem az első csókom a barátnőmmel úgy történt, hogy egymás mellett feküdtünk az ágyon, és egymás szemébe néztünk, és mikor már nem tudtunk mit mondani akkor odahajoltam hozzá, és lassan megcsókoltam. :) Azt mondta, nem volt még ilyen jó csókban része. Ez egyébként nálunk történt.

Nyilvánosan tényleg nem nagyon ajánlom az elsőt, maximum ha senki nem lát. De szerintem tényleg romantikusabb ha otthon történik.

Csak biztosnak kell lenned benne, hogy ő is szeretné. :)

2019. jan. 13. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
31%

Hát először is utálom a leszbikusokat ,mondhatni eleitelem,de ettől eltekintve .

Talán a csókot csak egy szajrapuszivalkezd aztán jöhet egy nem nyelves csók és még ezt párszor hogy megszokja (elvégre neki ez egy új dolog és furcsának nyálasnak erezheti) aztán ha gondolod mehet a nyelves is .


16/L

2019. jan. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 hosszúhajú ***** válasza:
mi lett???????
2019. szept. 10. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!