Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon szomorú vagyok, amiért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szomorú vagyok, amiért a barátom szakított velem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ma egy elég megrázó beszélgetést folytattam le immár az exemmel, akivel alig fél évig jártunk, de már nem szeret úgy mint régen :c Mit tegyek, hogy kibírjam ezt az időszakot? :c Nagyon rosszul érintett, hiszen egy csodálatos ember és ki nem néztem volna, hogy fél év után már többet nem akar beszélni :c

2019. jan. 13. 18:44
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Szexelj valakivel egyet
2019. jan. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nincs mit tenni, el kell fogadni és továbblépni. Átélni a fájdalmat. Szedd össze a nálad lévő cuccait, rakd el őket vagy add neki vissza. Töröld ki a képeiteket, vagy tedd el úgy, hogy ne lásd folyton. Próbáld meg úgy alakítani a környezetedet, hogy ne mindig minden rá emlékeztessen. Aztán foglald el magad, találj vissza magadhoz, csinálj olyan dolgokat amiket szeretsz és/vagy lekötnek. Amikben el tudsz merülni. Nekem az olvasás beválik. Menj ki, sétáltass kutyát, sportolj, akármi. Fókuszálj a tanulmányaidra meg magadra, hogy fejlődhess és jól érezd magad a saját bőrödben, egyedül, mint önálló ember. Beszélgess a barátaiddal, sírd ki magad, írd ki magadból. Szervezz programokat másokkal, menjetek el korcsolyázni vagy síelni, forrócsokizni, bármi jó.

Az exedre meg ne ragadj rá, fogadd el a döntését és a tényt, hogy ezellen semmit nem tehetsz, nem tudod megváltoztatni, nem tudod elérni, hogy jobban szeressen, Tudom, mondani könnyű, de én is ilyenben vagyok, tudom milyen nagyon nehéz, de semmi mást nem tudsz tenni, akármivel próbálkoznál, csak rosszabb lesz. A legjobb, ha most - ha nem is örökre - de egy darabig nem kommunikáltok semmilyen formában. Ameddig tovább lépsz, lezárod. Senki nem várja el, hogy úgy tegyél, mintha nem létezne. Csak meg kell tanulnod nélküle élni tovább a saját életed. Egy idő után könnyebb lesz, nem fog annyira fájni. Most még minden fáj. A jó emlékek is. De ha eszedbe jut egy, próbálj neki örülni, hogy megtörtént, és emlékeztetni magad, hogy rengeteg jó élmény áll még előtted. Próbálj nem önsajnálatba meg önmarcangolásba süppedni, nehéz megtalálni a határvonalat, de a hibáidat meg át kell gondolni, mi vezethetett ide, mit csinálnál már máshogy, és ezeket majd a jövőben egy következő kapcsolatban fel tudod használni, jó tapasztalat. Fel kell készülj az életre nélküle, de nem vagy egyedül, sok sorstársad van, meg barátaid, családod, sokan szeretnek és támaszkodhatsz rájuk.

Csak éld túl, ne tervezz, élj napról napra, foglald el magad, töltsd ki az időd jó programokkal. Menni fog!

2019. jan. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Jó választ adott a 2. válaszoló, de én inkább igyekeznék nem gondolni az exre. Nem nézegetném a közös képeket és minden nyomot likvidálnék, ami rá emlékeztet.

Dönts kettőnk véleménye között, mert mindkettőnk tanácsa jó lehet. Kérdés, hogy neked melyik segít a bajodban.

F.

2019. jan. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%

Én anno 2 db xanaxot vettem be.

Ne csináld, mert nem vicces😀

Csinálj vmi mást csak ne legyen pia, cigi, drog a végén.

2019. jan. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Két darab xanax semmi, én egy időben napi hatot vettem be, csak hogy élni tudjak. Egy olyan 15től alszol és hánysz egy nagyot, kell vagy 40en ahhoz keménykedj is, hogy bevetted és még élsz.
2019. jan. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Haver te az életben nem láttál még xanaxot ugye?
2019. jan. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Haver, el sem tudod képzelni mennyire láttam xanaxot.
2019. jan. 14. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
😂😂😂
2019. jan. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez az osztogassátok a xanaxot. Egyétek és vegyétek honfitásaim, mert az k u r v a jó. Versenyezzetek ki tud több adag xanaxot benyomni és a végén beszállunk hogy én 3 gramm hernyót tolok naponta.
2019. jan. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!