Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért utasít vissza minden...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utasít vissza minden lány egy ronda pasit?

Figyelt kérdés
2019. jan. 14. 13:56
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy valaki számára idegesítő és/vagy unalmas vagyok. Azzal nem tudok mit tenni. De van sok barátom, gondolom akkor nem mindenki gondolja úgy :D
2019. jan. 14. 15:53
 12/26 anonim válasza:
19%

"A kérdező kommentje:


Lehet, hogy valaki számára idegesítő és/vagy unalmas vagyok. Azzal nem tudok mit tenni. De van sok barátom, gondolom akkor nem mindenki gondolja úgy :D"


De a lánynak nem barátkozásra kell a kan, hanem arra, hogy hágja és eltartsa.

2019. jan. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
83%
Mert igenis számít, hogy külsőleg vonzó-e egy lány számára a fiú.
2019. jan. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
86%
Nálam meg senki nem próbálkozott soha. Pedig már 17 eves vagyok, ugyan ez van pár barátnőmmel is. A minden lány alatt szerintem te vagy 2-3 lányra gondolsz....
2019. jan. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim válasza:
95%

A ronda a relatív, ami neked ronda másnak lehet szép.

Szerintem inkább felfogásbeli problémád lehet, a világnézeted lehet eltérő a kordbeliektől vagy ahogy a fiatalok mondanák hülye vagy :D

2019. jan. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Engem is elutasitanak a lanyok a kinezetem miatt.... 22/F
2019. jan. 18. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 Sosetom ***** válasza:
96%

Ha nem vagy jóképű szerintem ezekre kellene ráhajtani:

- Tanulj, légy művelt, kreatív, a humor elengedhetetlen. Tudatosan próbáld meg magad pozitív irányban nevelni.

- ezzel párhuzamosan kezdj el edzeni, keményen tedd oda magad és pár év múlva minden meg fog változni.


A kérdés hogy van e ehhez elég kitartásod. Van 1-2 ismerősöm akik általános és középiskolában elég ramatyul néztek ki és most olyan lányokkal járnak, hogy leesik az álla az embernek ha ismerte a "régi énjét".

2019. jan. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 Kincsesne válasza:
93%

Mert nyilván hasonló az ízlésük: mindenki a SZÉPET szereti!


Egyébként a "nem szép" emberek is lehetnek szeretetre méltóak:

ha tiszták, ha műveltek, ha kedvesek, ha udvariasak, ha szépen beszélnek, ha szerények, ha nem "polgárpukkasztó" módon öltözködnek, viselkednek. Rengeteg olyan SZERETETRE MÉLTÓ embert ismerek, aki soha nem nyerne díjat szépségversenyen, - de olyan szerények, hogy eszükbe sem jut megpróbálni. Egyszerűen JÓK, tisztességesek, EMBEREK. A magát ronda pasinak képzelő ember is nevelheti magát ilyenné. Sikert kívánok hozzá.

2019. jan. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 Kincsesne válasza:
95%

A kérdező saját magát ítéli örök magányra, ha ez a valódi felfogása:

"...a lánynak nem barátkozásra kell a kan, hanem arra, hogy hágja és eltartsa."

Akinek EZ a véleménye a "lányokról", sosem fog társra találni a rendes lányok között. Ezen ne is csodálkozzon.

Képzelje magát a lányok helyébe. Gondolja el, ő hogyan érezne, ha a lányok is csak állatias, üzekedő kant látnának minden fiúban, akitől félni kell. Az EMBER nem csupán zabáló és szaporodó állat!

Azt hiszem, ez a "ronda pasi" önmagát sem tudja szeretni, ebből következik, hogy mások sem képesek őt szeretni.

De mindenkit azzal biztathatok: 20 év fölött már mindenki NEVELHETI saját magát... (ha addig nem hallgatott a jó szóra...)

2019. jan. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
93%

Ez a természet rendje, hölgyválasz, a nő a nőstény választja ki milyen férfitől, hímtől származó géneket akar továbbvinni amivel az ő génkombinációjával egészséges utódok lesznek.

A nők is tudat alatt felfogják ezt, feromonokat érzékelnek melyik az a férfi a közelében akinek a genetikájával nem lesz eléggé kompatibilis. Általában minél közelebbi a hím génállománya a nőstényéhez annál kevésbé lesz kívánatos. És melyik az a férfi/hím akinek erős a génállománya, és elegendőek a forrásai az utód felnevelésére.


Ha nem működik a kémia, akkor nem működik a kémia.


Ezt tudatosan nem lehet nagyon szabályozni. Kompenzálni tudod a fizikai defekteket, szellemi mentális plusz dolgokkal.


Semmi értelme a lányokat bántani, hogy "höö a buta k-rvanak penzes pasi kell, aki kigyurt allat es mercije van", mert először is ez nem igaz, de a férfiaknak is be kell látnia, hogy ha utódokat szeretne, azt nem lehet egy 20nm-es penészes, dohos földszinti lakásba, sem pedig a préri közepére...


Vagy vannak erőforrásaid, vagy meggyőzöd álmaid nőjét, hogy képes vagy megszerezni az utódok neveléséhez szükséges erőforrásokat, és aztán meg is szerzed őket. Általában ebben a hölgy partner szívesen segít is.

Más téma az a csaj, aki csak be szeretné tenni a sggét a kényelmesbe, nem róluk beszélünk, ő az aranyláncos mercis s-ttyót kergeti.


Ha ezen kvalitásokkal nem rendelkezel, akkor nagyon igyekszel megszerezni a képességeket, hogy előbbieket össze tudd hozni, vagy így jártál.


Láttam ronda pasit gyönyörű feleséggel és olyan sármmal, amilyen Pierce Brosnan is megirigyelne. (Kiváló példa Vincent Cassel, Monica Bellucci exférje.)

És láttam olyan angyalarcú kidolgozott testű férfit is, akit bottal sem piszkálnék meg...


Semmi sem lehetetlen.

Szóval hajrá!

2019. jan. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!